Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Partnership NorthgateArinso en SAP BusinessObjects biedt uitgebreide on demand HR-analyse

08 juni 2010 - 09:043 minuten leestijdActueelSoftware & DevelopmentSAP

NorthgateArinso, aanbieder van HR-software en -diensten, heeft zijn samenwerking met SAP AG uitgebreid.

Dankzij de integratie van de SAP BusinessObjects business intelligence-oplossingen met NorthgateArinso’s euHReka-platform krijgen HR-medewerkers nu toegang tot een uitgebreid aanbod van rapportage- en analysemogelijkheden. Zo krijgen ze via euHReka een beter, nauwkeuriger inzicht in HR-gegevens.

euHReka is NorthgateArinso’s oplossing voor HR-administratie, payroll en talentmanagement en is gebaseerd op SAP’s ERP Human Capital Management (SAP ERP HCM)-oplossing. De volgende versie van euHReka zal meer dan 200 HR key performance indicators (KPI’s) omvatten en stelt HR-managers in staat om standaard en op maat HR-rapporten te kunnen maken.

"HR-professionals moeten toegang hebben tot kwalitatief hoogstaande gegevens en hulpmiddelen om HR-informatie te kunnen interpreteren en die zo efficiënt en effectief mogelijk te beheren. Dat is waarom we uitgebreide rapportage- en analysemogelijkheden hebben toegevoegd aan onze euHReka-oplossing", zegt Rob van Bavel, Managing Director NorthgateArinso in Nederland. "Met SAP hebben we een sterke partner aan onze zijde. De integratie met de BI-oplossingen van SAP BusinessObjects vult ons platform voor HR-administratie, payroll en talentmanagement aan met uitgebreide analysemogelijkheden."

De huidige rapportagemogelijkheid binnen euHReka wordt verrijkt met 200 specifieke KPI’s voor HR-managers. Dit varieert van personeelsverloop tot jaarlijkse evaluaties en competentiemanagement, leeftijdsstructuren en pensioenen. Daarnaast kunnen gebruikers ook hun eigen rapportagemodel ontwikkelen.

HR-medewerkers die de volgende versie van euHReka gebruiken, waarin de SAP BusinessObjects BI-oplossingen geïntegreerd zijn, krijgen toegang tot verschillende rapportagemogelijkheden. Dat kan dankzij het gebruik van softwarecomponenten als SAP BusinessObjects Enterprise software (bijvoorbeeld SAP BusinessObjects Web Intelligence en SAP BusinessObjects Xcelsius software) en de SAP NetWeaver Business Warehouse (SAP NetWeaver BW)-component. Ze hebben de keuze uit drie verschillende rapportagemodules, afhankelijk van hun behoeften en het gebruikte euHReka-model.

– euHReka Standard Reporting is de basismodule die vanuit de euHReka gebruikersinterface verschillende rapporten ter beschikking stelt. Deze standaardmodule is beschikbaar voor de drie euHReka-modellen via een on premise-, on demand- of business process outsourcing (BPO)-aanpak.

– euHReka Analytics is een optionele module die gebruikmaakt van de SAP BusinessObjects BI-oplossingen en SAP NetWeaver BW om KPI’s en dashboards te leveren binnen de euHReka gebruikersinterface. Deze analysemogelijkheid is enkel beschikbaar voor de euHReka BPO- en on demand-versies.

– euHReka Ad Hoc Reporting is een optionele module die gebruikmaakt van GUI van SAP BusinessObjects Web Intelligence. Klanten kunnen aparte KPI’s en rapporten creëren op basis van hun specifieke behoeften. Dit analytisch model is enkel beschikbaar voor de euHReka BPO- en on demand-versies.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelZorg

    Verschuivingen in ecd-landschap ouderenzorg

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    basic
    ActueelSoftware & Development

    Kort: Back to Basic!

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs