Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

COMvenience supporten van Oranje & Spieren voor Spieren

15 juni 2010 - 21:38ActueelCloud & InfrastructuurCOMvenience Europe

Vanaf hedeb kunnen voetbalsupporters gratis gebruik maken van de COMvenience Hosted Unified Conferencing diensten. COMvenience vraagt allen een kleine maandelijkse donatie aan “Spieren voor Spieren”.

De dagelijkse activiteiten van het UC Supporter Netwerk worden afgehandeld door COMvenience Europe. John Kroon, Algemeen Directeur van COMvenience Europe legt uit waarom het UC Supporter Netwerk is opgericht: "Wij hebben ten eerste maatschappelijk verantwoord ondernemen hoog in het vaandel staan. Verder wilden wij een mooie actie tijdens het WK voetbal doen. We bieden nu de supporters van Oranje, en met name die in Zuid Afrika een wedstrijd bijwonen, de mogelijkheid om een video conference te houden met het thuisfront. Voorwaarden? Doneer € 5 of meer aan Spieren voor Spieren".

Hoewel deze actie speciaal start voor de wereldkampioenschappen voetbal, zal het UC Supporter Netwerk ook na deze kampioenschappen gewoon in de "lucht" blijven. Dit onder de voorwaarde dat men maandelijks € 5 of meer doneert aan "Spieren voor Spieren".

"Favoriete club als domein"
Iedere aanmelding wordt gevraagd naar zijn of haar favoriete Nederlandse (betaald) voetbal club. De naam van deze club is het domein waarbinnen men in eerste instantie de video conference of UC sessie kan doen. Uiteraard is het ook mogelijk om (met toestemming) te federeren met personen buiten het eigen domein.

"Spieren voor Spieren"
De Stichting Spieren voor Spieren zet zich in voor kinderen met een spierziekte en richt zich op fondsenwerving. Onder het motto ‘Gezonde spieren zetten zich in voor zieke spieren’ ondersteunen veel (ex) topsporters de doelstellingen van de Stichting. Spieren voor Spieren zet de netto-opbrengsten snel en effectief in ten behoeve van spierziekte onderzoek en de verbetering van het diagnosetraject. Daarnaast organiseert zij leuke activiteiten voor kinderen met een spierziekte.

In 2008 bereikte de Stichting, in samenwerking met het Universitair Medisch Centrum Utrecht (UMC), een belangrijke mijlpaal met de opening van het Spieren voor Spieren Kindercentrum, dat zich volledig richt op diagnose, onderzoek, registratie en de behandeling van kinderen met een spierziekte.

Help mee met onderzoek naar spierziekte. www.comvenience-supporter.com.  

Meer over

BesturingssystemenTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Security & Awareness

    MWC26: Fraude-explosie dwingt telecomsector tot harde veiligheidsaanpak

    Overheid

    Gemeenten werken aan nieuwe massaovereenkomst met Microsoft

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Cloud & Infrastructuur

    Vodafone dringt tijdens MWC26 aan op meer samenwerking in de ruimte

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs