Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

VMware realiseert 48 procent omzetgroei in Q2 2010

23 juli 2010 - 09:26ActueelIT Strategy & GovernanceVMware
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

VMware, wereldwijd leverancier van virtualisatie-oplossingen van de desktop tot en met het datacenter en de cloud, maakt de financiële resultaten bekend voor het tweede kwartaal van het fiscale jaar 2010.

De opbrengsten in het tweede kwartaal bedragen 674 miljoen dollar, een stijging van 48 procent vergeleken met het tweede kwartaal van 2009.Het bedrijfsresultaat op basis van GAAP bedraagt in het tweede kwartaal 101 miljoen dollar, een stijging van 166 procent in vergelijking met het tweede kwartaal van 2009. Het non-GAAP bedrijfsresultaat is in het tweede kwartaal 187 miljoen dollar, een stijging van 94 procent vergeleken met het tweede kwartaal een jaar eerder.

De nettowinst op basis van GAAP bedraagt in het tweede kwartaal 75 miljoen dollar, ofwel 18 dollarcent per aandeel. In het tweede kwartaal van 2009 bedroeg deze nog 33 miljoen dollar, of 8 dollarcent per aandeel. De non-GAAP nettowinst bedroeg het afgelopen kwartaal 142 miljoen dollar, of 34 dollarcent per aandeel, vergeleken met 80 miljoen dollar, ofwel 20 dollarcent per aandeel, in het tweede kwartaal van 2009.

Het totaal aan cash, kasequivalenten en kortlopende investeringen op 30 juni 2010 bedroeg 2,8 miljard dollar, een stijging van 21% ten opzichte van een jaar geleden. In de periode van twaalf maanden eindigend op 30 juni 2010 is de kasstroom uit bedrijfsactiviteiten ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder gegroeid met 3 procent tot 1,1 miljard dollar. In deze twaalf maanden is de vrije kasstroom gegroeid met 33 procent tot 1,0 miljard dollar.

De inkomsten uit diensten, waaronder softwareonderhoud en professionele diensten, waren 350 miljoen dollar in het tweede kwartaal, een stijging van 54 procent ten opzichte van het tweede kwartaal van 2009. De inkomsten uit licenties stegen in het tweede kwartaal van 2010 met 42 procent tot 324 miljoen dollar.

"We zien dat klanten ons blijven beschouwen als belangrijke waarde bij het moderniseren van infrastructuren en bieden van een geleidelijk pad naar cloud computing", aldus Paul Maritz, President en CEO van VMware. "Nu klanten zich op dit pad begeven, zijn ze op zoek naar een strategische partner die hen verder kan helpen. VMware zal blijven investeren in het leveren van oplossingen die IT als dienst mogelijk maken."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructure

    Europa wil minder Amerikaanse tech, maar blijft afhankelijk

    Cloud & Infrastructure

    Explosie in Israëlische fabriek en zwakke pc-markt teisteren Intel

    IT Industry news

    Kort: Grootste cryptodiefstal ooit treft Binance, Wolters Kluwer vangt 40 miljoen voor Steuertipps (en meer)

    Pim de Witte
    IT Strategy & Governance

    Jonge techmiljardair Pim de Witte wil vooral grip houden op ai

    IT Strategy & Governance

    ‘Pushing Boundaries’ centrale thema Computable Awards 2026

    Cloud & Infrastructure

    Alphabet ziet kasgeld opdrogen door ai-race

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs