Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Seneca verwelkomt CEO Robert-Jan van der Steur

28 september 2010 - 09:03ActueelIT Strategy & GovernanceSeneca

Per 1 september 2010 heeft Robert-Jan van der Steur (41) als CEO de eindverantwoordelijkheid voor Seneca gekregen. Hij volgt interim CEO Sytse Zuidema op, die als aandeelhouder betrokken blijft bij Seneca. Van der Steur bouwt vanuit zijn rol verder aan de leidende positie van Seneca in de markt voor online dienstverlening en content management applicaties.

De komst van Van der Steur betekent een nieuwe impuls voor Seneca. Van der Steur heeft ruim 16 jaar managementervaring in software en gerelateerde services, opgedaan bij IBM en een van de belangrijkste Microsoft Business Solutions partners, waar hij 8,5 jaar eindverantwoordelijk was. Voor Seneca ziet Van der Steur grote kansen:
"CMS is de sweetspot van de huidige IT; hier vindt de daadwerkelijke ontsluiting van back- en midoffice systemen plaats en wordt de collaboratie tussen eigen medewerkers, leveranciers en klanten bevorderd. Met ons eigen content management systeem(CMS) Smartsite, inclusief de generieke en branche specifieke modules hebben we naast succesvolle, vaak complexe webprojecten, een mooie positie binnen Wonen, Zorg en de Lokale overheden verworven. Samen met onze geautoriseerde business partners gaan we dit verder uitbouwen en voor Seneca nieuwe branches toevoegen."
Seneca richt zich op de relatie met haar partners en eindgebruikers met als doel de huidige positie in verworven markten te verbeteren en nieuwe markten aan te boren. Met een stabiele organisatie die gericht is op continuïteit en groei, is Van der Steur de aangewezen persoon om de strategie van Seneca nader vorm te geven en daardoor nieuwe successen te boeken.
Van der Steur: "De markt voor online communicatie en online transacties is groot en groeit zeer snel. De gemotiveerde en betrokken medewerkers van Seneca leveren een complete online front-office. Een dienst die het hart van iedere organisatie raakt en daar zijn wij trots op!"

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Waarom datasoevereiniteit over controle gaat, en niet over geografie

    IT Strategy & Governance

    Spoelstra Spreekt: Geen hond

    Data & AI

    Welke apps weten het meest over jou?

    Cloud & Infrastructure

    Kort: Odin versterkt zich in Duitsland, Europese Right to Repair Act onbekend (en meer)

    Carrière

    Eerste VSME-rapport Eurofiber: Volledig groene stroom en meer diversiteit

    Carrière

    Prins Bernhard jr. stort zich in de ai-race

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs