Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Cisco brengt ūmi telepresence naar huiskamer

07 oktober 2010 - 10:35ActueelSecurity & AwarenessCisco

Cisco introduceert Cisco ūmi telepresence (spreek uit ‘you-me’), een consumentenproduct dat familie en vrienden samenbrengt in hd-video, of ze nu om de hoek wonen of aan de andere kant van het land.

Cisco ūmi wordt aangesloten op een bestaande hd-televisie en een breedband internetverbinding. Consumenten kunnen elkaar vervolgens zien en horen alsof ze in dezelfde kamer zijn.
Het sysyteem bestaat uit een hd-camera, een console en een afstandsbediening en maakt gebruik van de telepresenceexpertise die de fabrikant heeft opgedaan in het bedrijfsleven. Het systeem past zich automatisch aan aan lichtomstandigheden en verschillende kamergroottes.
Zodra ūmi is aangesloten op een hd-televisie en een bedrade of draadloze breedbandverbinding, geeft een afstandsbediening toegang tot een gebruikersinterface op het tv-scherm. Zo kunnen ūmi-gebruikers telefoneren, videoberichten bekijken, contacten beheren en hun profiel en instellingen aanpassen. Gebruikers kunnen ook hun eigen ūmi-video’s opnemen, die ze kunnen delen op Facebook, YouTube, of via e-mail. Ze kunnen ook in contact blijven met mensen die geen ūmi hebben doordat ze video-oproepen kunnen plaatsen en ontvangen vanaf elke computer met een webcam en Google video-chat.

John Chambers, voorzitter en ceo, zegt over de nieuwe ūmi telepresence: "Wij brengen mensen bij elkaar. Cisco ūmi brengt de uit het bedrijfsleven afkomstige telepresence-ervaring naar de huiskamer en verandert de manier waarop we samen kunnen zijn met familie en vrienden. Wij zien een toekomst waarin technologie zoals deze een rol speelt in het – vanuit de huiskamer – verbinden van consumenten met diensten die het bedrijfsleven biedt, variërend van onderwijs en gezondheidszorg, tot financiële diensten."

Voor Amerikaanse consumenten is het systeem naar verwachting vanaf 14 november beschikbaar en het zal naar verwachting in de loop van 2011 in Europa op de markt komen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Eigen ai-assistent Amsterdam, NIS2-manager Atos, DSA-check ACM en…

    AchtergrondData & AI

    ISO 42001 veelbelovend als standaard voor verantwoorde ai

    DDoS-aanval
    ActueelOverheid

    Kort: Stijging symbolische cyberaanvallen, nieuwe ceo GTIA, cijfers Wolters Kluwer

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Lek kwetsbaarheid vulnerability
    ActueelSecurity & Awareness

    Grote kans op misbruik en schade door kritieke kwetsbaarheid in SAP-systemen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs