Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Letech benoemd Jos Langras tot operationeel directeur

03 november 2010 - 21:15ActueelSoftware & DevelopmentLetech

Jos Langras (46) is benoemd tot operationeel directeur bij Letech uit Leusden, het in mobiele op CRM gebaseerde oplossingen gespecialiseerde softwarebedrijf.

Langras brengt 12 jaar ervaring mee, opgedaan als directeur van een in de Benelux opererende verkooporganisatie. In die hoedanigheid was hij ondermeer verantwoordelijk voor marketing en automatisering.

Mevr. Anjo Eggenhuizen-Obbens, algemeen directeur, ziet de ervaring van Langras als een goede aanvulling om de activiteiten van Letech te ondersteunen en verder uit te bouwen. "Letech biedt oplossingen voor salesforce-automation en het vergaren van marketinginformatie. De ervaring van Jos Langras in verkoop, marketing en automatisering maken hem tot een goede gesprekspartner voor onze relaties. Daarnaast komt die ervaring goed van pas bij zijn operationele verantwoordelijkheden zoals verkoop, administratie en productontwikkeling".

Anjo Eggenhuizen-Obbens vervult de functie van algemeen directeur sinds het overlijden van haar echtgenoot Ludwig Eggenhuizen eerder dit jaar. 15 jaar geleden richtte hij Letech op en het nieuwe management zet het bedrijf in zijn nagedachtenis voort. Als dochter uit een ondernemersgezin, zit het ondernemen haar in het bloed. Zij was reeds jarenlang betrokken bij Letech en vervulde daarvoor diverse functies op het gebied van management en organisatie in de RTV-wereld.

Letecht ontwikkelt standaard pakketten voor Salesforce Automation voor de food-, non-food- en pharmasectoren, technische buitendiensten en gezondheidsorganisaties. Deze pakketten bieden ruimte voor het verwezenlijken van specifieke wensen van de gebruiker. Deze blijkt daardoor gevrijwaard van kostbare en veelal onbeheersbare additionele ontwikkelkosten. De Letech-programmatuur is systeemonafhankelijk en koppelt BIOS CRM met de meest gangbare ERP-systemen. Naast de standaard CRM-elementen biedt het systeem mogelijkheden voor formule- en assortimentsbeheer, orderverwerking, account management, urenverantwoording, declaraties, klanthistorie, verkoopacties, klantinformatie, productinformatie, marktinformatie, orderadministratie, gespreksnotities, enquêtemogelijkheden en schappenplanmanagement. Het pakket draait op een laptop, tablet of PDA. Via internet is directe communicatie mogelijk met de centrale server, zodat de actuele informatie, ook op het (hoofd-)kantoor beschikbaar is.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    lek muur dam
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Claude onthoudt langer, lekken groter, de omgekeerde ai-generatiekloof  (en meer)

    ai ontslag banen
    ActueelData & AI

    Kort: China hackt ook Nederland, Moskou beheert Node.js-hulpprogramma, Nvidia groeit hard (en meer)

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelData & AI

    Ai maakt populaire programmeertalen nog populairder

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs