Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

PC-Ware gaat verder onder Comparex-vlag

09 mei 2011 - 02:07ActueelInnovatie & TransformatieComparexPC-Ware
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Softwarelicentiespecialist PC-Ware gaat verder onder de vlag van Comparex. In Duitsland is de naam per direct van kracht, in de overige landen, waaronder Nederland, wordt de naamswijziging in het najaar van 2011 doorgevoerd. PC-Ware nam in het verleden Comparex over en op groepsniveau is nu besloten om overal onder de naam Comparex te gaan opereren.

De naamswijziging heeft in Nederland grote gevolgen. Sommige regionale vestigingen werden niet meegenomen in de overname van Comparex door PC-Ware, waaronder Comparex Nederland. Dit bedrijf heeft niets met PC-Ware of de Comparex-groep te maken en neemt onder licentie alleen de bedrijfsnaam en het logo af. Comparex Nederland is onderdeel van SLTN. Dit bedrijf moet nu verplicht op zoek naar een andere bedrijfsnaam, omdat PC-Ware eind 2011 Comparex gaat heten.

Rare situatie

‘Het is een beetje een rare situatie', moet Benelux-directeur Marc Betgem van PC-Ware bekennen, ‘maar dit wordt ons vanuit de groep opgelegd. Dat belang gaat voor. Ik heb inmiddels de voicemail ingesproken van SLTN-/Comparex-directeur Eugène Tuijnman en ik denk dat we er wel uit gaan komen. Ik denk dat we in september 2011 tegelijkertijd met onze nieuwe namen gaan werken. We zullen in ieder geval in overleg met hen de zaken gaan regelen.'

PC-Ware stond in Nederland vooral bekend als softwarelicentiespecialist. Onlangs is het bedrijf begonnen met ondersteunende dienstverlening. PC-Ware doet dit een beetje op eigen kracht en vooral in samenwerking met dienstverlener Qwise. Volgens Betgem zal er voor Qwise voorlopig niks gaan veranderen in de samenwerking. ‘We werken nog maar kort samen en dat loopt erg goed. Zij vullen ons uitstekend aan, daar moeten we niet aan gaan tornen. Met de naamsverandering positioneren we ons alleen anders naar klanten toe.'

Het nieuwe Comparex

PC-Ware is gespecialiseerd in licenties en licentiebeheer (software asset management, SAM, red.), Comparex levert vooral diensten op het gebied van datawarehousing. Het samenvoegen van beide bedrijven betekent een verbreding van het aanbod. De komende drie jaar wordt de samenvoeging gefaseerd doorgevoerd in alle regio´s waar de groep actief is. Naast softwareverkoop en -licentiemanagement, zal het gezamenlijke bedrijf adviesdiensten en andere ict-diensten gaan aanbieden.

Het gezamenlijke bedrijf heeft 75 vestigingen in 28 landen wereldwijd, waaronder Nederland.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    ‘Nederlandse Digitaliseringsstrategie gaat zeker één miljard per jaar kosten’

    Innovatie & Transformatie

    Europa, laat je niet opnieuw gijzelen door technologie

    Overname
    Innovatie & Transformatie

    Kort: ChatGPT maakt zich er te gemakkelijk vanaf, grote overname Vertiv (en meer)

    Data & AI

    Banken zetten in op ai-agenten, maar echte doorbraak blijft uit

    Innovatie & Transformatie

    EZ ondersteunt 11 onderzoeksprojecten met 105 miljoen euro

    OpenAI gat in hand
    Data & AI

    Is OpenAI het gat in Microsofts hand?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs