Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Xerox en Copaco sluiten distributieovereenkomst

23 oktober 2011 - 21:51ActueelInnovatie & Transformatie

De Nederlandse vestigingen van Xerox en Copaco hebben een distributieovereenkomst gesloten. Vanaf oktober 2011 voegt Copaco Nederland desktop-printingproducten en supplies toe aan het assortiment. Het betreft hier de producten die Xerox in het open-distributiekanaal verkoopt.

Xerox heeft een gevestigde strategie om haar markt uit te breiden door middel van het groeien van de channelcapaciteit. Copaco Nederland heeft vanuit het verleden een jarenlange relatie met Xerox en kennis van de producten. Copaco zal zich hierbij gaan richten op groei van het Xerox desktop printing en supplies segment.

"Xerox heeft onlangs een aanzienlijke groei in de channelbusiness in Europa en de Benelux doorgemaakt", aldus Bertrand Cerisier, Vice President Office Marketing en General Manager Desktop Printing Group, Xerox Europe. "Met haar kennis van de MKB-markt en de uitstekende logistieke capaciteit, zal Copaco onze dekking vergroten in deze belangrijke markt en zal zij haar klanten (resellers) voorzien van een gemakkelijke toegang tot ons desktop-printingportfolio en bijbehorende supplies. Tevens worden de resellers ondersteund met (product)kennis, marketing en service-afhandeling."
Sacha Wingers, Business Director bij Copaco Nederland, is enthousiast over de hernieuwde samenwerking. "We zijn blij dat Xerox wederom voor samenwerking met Copaco Nederland kiest. Deels zie ik dit als een bekroning voor goede diensten uit het verleden, echter veel belangrijker is dat Xerox meerwaarde ziet in het businessmodel van Copaco."

Peter Held, Regional Manager Desktop Printing Benelux bij Xerox onderstreept de hernieuwde samenwerking. "Copaco Nederland is in staat om onze producten op de juiste manier onder de aandacht te brengen bij resellers die nu nog niet bekend zijn met onze productlijn voor het MKB. Groei in het aantal resellers is de doelstelling. Copaco kan gebruik maken van onze interessante en margeverhogende programma’s voor MKB-resellers."

Xerox introductiesessie
Op woensdag 16 november 2011 kunnen resellers kennis maken met de Xerox-producten en de mogelijkheden die Xerox en Copaco hen kunnen bieden. Aanmelden en meer informatie via www.copaco.nl/xerox.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Een echte geïntegreerde AI oplossing

    Efficiëntie door een geïntegreerde AI oplossing met Mobile XL Mobile XL helpt organisaties bij het toepassen van AI binnen hun...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpenAI gat in hand
    Data & AI

    Is OpenAI het gat in Microsofts hand?

    Innovatie & Transformatie

    IFS toont kracht van industriële ai met partnerschappen en praktijkcases

    Overheid

    OR kritisch op UWV-herstructurering: vooralsnog negatief advies

    Data & AI

    Ai verovert terrein in de maakindustrie

    Security & Awareness

    Nederlandse Digitaliseringsstrategie: samen doen

    Data & AI

    Intelligentie naar de rand

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs