Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

ISProject levert Calduran besparing op

12 november 2012 - 13:16AchtergrondSoftware & Development
Externe partij
Externe partij

Calduran Kalkzandsteen ondersteunt integraal het gebruik van kalkzandsteen.De onderneming werkt al geruime tijd met de software van ISProjects. Het proces verloopt naar tevredenheid. Men werkt met een gestandaardiseerd procuratieschema en routeringuitzonderingen zijn sporadisch. Dankzij dit project behoort het kwijtraken van facturen tot het verleden en is er sprake van besparing van een fultime medewerker.

Calduran is onderdeel van CRH, een Ierse onderneming met hoofdkantoor in Dublin. CRH is een mondiale producent en distributeur van hoogwaardige bouwmaterialen en -producten met organisaties in 32 landen, negentigduizend werknemers en 3500 locaties. Door onderlinge samenwerking worden mogelijkheden benut op het gebied van r&d, innovatie, uitwisseling van producten en productiecapaciteit en een professionele klantbenadering.

Durk Veltman, corporate controller bij Calduran: ‘In 2009 verwerkten wij ongeveer twaalfduizend inkomende facturen in MS Dynamics AX. Dit had betrekking op vijf crediteurenadministraties op drie verschillende locaties. De handmatige verwerking nam veel tijd in beslag evenals de dubbele archivering. Voeg daar nog het fysiek intern versturen van de kostenfacturen aan toe en je kunt een mooie business case realiseren.’

‘De doelstellingen die wij hadden bij aanvang van het project waren centrale verwerking (scanning), digitale archivering en goedkeuring, maximaal twee en wellicht slechts één locatie voor de crediteurenadministratie, één fte besparen en ook zeker geen facturen meer kwijtraken! Wij hebben contact opgenomen met drie mogelijke leveranciers. ISProjects kreeg de voorkeur omdat zij een flexibel en uitgebreid pakket boden met een goede prijs/kwaliteitverhouding. Daarnaast is de organisatie niet enorm groot en log waardoor wij al in het keuzetraject een prettig persoonlijk contact hadden’, gaat Veltman verder.

‘Gedurende het project hebben we ervaren dat een goed functioneel ontwerp zeer belangrijk is. Naar aanleiding van het functioneel ontwerp maakte ISProjects het ontwerp. Verder adviseerden wij zoveel mogelijk scenario’s te bedenken en uitgebreid te testen. De testfase is erg belangrijk, maak daar voldoende tijd en mankracht voor vrij.” aldus Veltman.
‘Inmiddels werken wij al weer geruime tijd met de software van ISProjects. Het proces verloopt voor ons naar tevredenheid, we hebben een gestandaardiseerd procuratieschema en routeringuitzonderingen zijn sporadisch. Dankzij de inzichtelijkheid van de facturen voor de directie hebben wij leveranciersbeperkingen op kunnen leggen. En zeker zeer belangrijk: Dankzij dit project hebben wij de besparing van een medewerker kunnen bereiken’, besluit Veltman.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    ActueelOverheid

    Dictu sluit applicatiecontract met CGI, IBM, Sogeti, Sopra Steria, TCS en Circle8

    OpinieSoftware & Development

    SAM: jouw bondgenoot tegen shelfware

    ActueelOverheid

    Ministerie BZK negeert advies AcICT over stilleggen Digipoort

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs