Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Adobe geeft preview van Adobe Edge Reflow

18 februari 2013 - 10:48ActueelCloud & InfrastructuurAdobe
externe partij
externe partij

Adobe Systems Incorporated presenteert de preview van Adobe Edge Reflow, een nieuwe webdesign tool voor webdesigners en -developers die websites creëren voor schermen van diverse formaten. Daarnaast lanceert het bedrijf ook nieuwe product updates van Adobe Edge Animate, Adobe Dreamweaver en Adobe Edge Code preview. De nieuwe releases zijn exclusief beschikbaar voor Adobe Creative Cloud-leden.

Adobe Edge Reflow is een nieuwe responsive webdesign tool waarmee gebruikers lay-outs en visuele designs kunnen creëren met CSS (Cascading Style Sheets). Gebruikers kunnen tijdens de ontwikkelfase hun oorspronkelijke ontwerpvisie behouden doordat zij het eindresultaat kunnen previewen in de browser, de designs in real-time kunnen inspecteren met Edge Inspect, en CSS-informatie kunnen achterhalen voor gebruik in Edge Code, Dreamweaver of andere code-editors.

Adobe heeft ook updates aangekondigd voor Adobe Edge Animate die nieuwe CSS-features gaat bevatten, zoals gradients, CSS-filters en verbeterde lettertype-ondersteuning. Gebruikers kunnen nu elementen stijlen en animeren door radiale en lineaire gradiënten te gebruiken en lettertypen direct in Edge Web Fonts te bekijken in een nieuwe interface. Met de nieuwe CSS-filterondersteuning kunnen gebruikers in Edge Animate CSS-toepassingen gebruiken die in moderne WebKit-browsers te vinden zijn, denk aan vervagen, grijs maken en dergelijke.

Daarnaast heeft Adobe ook een update doorgevoerd van Adobe Dreamweaver waardoor deze beter geïntegreerd kan worden met Adobe Edge Tools & Services. Deze update houdt in dat er meerdere nieuwe features zijn die code authoring-functies en werkstromen verbeteren. De fluid grid lay-out, een functie die geïntroduceerd werd in Adobe Dreamweaver CS6, stelt ontwikkelaars in staat om class- en id-tags te gebruiken en biedt een nieuwe gebruikersinterface. Ontwikkelaars kunnen nu ook eenvoudig Edge Web Fonts previewen, selecteren en integreren met Dreamweaver-projecten.

De preview release van Adobe Edge Code bevat functies als Live Development, waarmee ontwikkelaars veranderingen van codes meteen in de browser kunnen zien,en Quick Edit, waarmee zij direct codes kunnen veranderen. In deze nieuwe update zijn ook codehints toegevoegd voor CSS-eigenschappen en html-tags en -attributen, waardoor deze release een nog productievere codebewerker is voor webdesigners en -ontwikkelaars die werken met webstandaarden.

Meer over

Adobe-softwareHTML

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Heibel binnen OR van ASML leidt tot breuk

    Overheid

    DigiD-beheerder Solvinity in beroep tegen overname-verbod

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs