Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nederlandse software staat centraal op congres

11 maart 2013 - 11:08ActueelSoftware & DevelopmentUniversiteit Utrecht
Rik Sanders
Rik Sanders

Op 19 maart 2013 organiseert CKC Seminars in samenwerking met professor Sjaak Brinkkemper van de Universiteit Utrecht voor de eerste keer het Productsoftware Jaarcongres. Het congres moet uitgroeien tot een platform waar jaarlijks de laatste ontwikkelingen, nieuwste tools, diensten en visies van de Nederlandse software-industrie centraal staan. Op de eerste editie, gehouden in het Figi in Zeist, vindt tevens de lancering plaats van een studie over de succes- en faalfactoren van bekende Nederlandse softwarebedrijven.

Doelgroep van het jaarcongres zijn professionals, werkzaam in of ondersteunend aan de Nederlandse software-industrie. De insteek van het jaarcongres is bedrijfsbreed: onderwerpen die aan de orde komen, variëren van personeelszaken en verkoopkanalen tot ontwikkelvraagstukken en innovatie. Op het eerste congres wordt er bijvoorbeeld ingegaan op ondernemerschap en management, internationalisatie, software as a service (SaaS), het partnerkanaal, start-ups en kwaliteit van software.

Het programma bestaat uit plenaire lezingen van Bas van der Veldt, algmeen directeur van Afas, over de betekenis van leidinggeven en innovatie, en Jos Andeweg, financieel directeur van Unit4, over het ontstaan, de ontwikkeling en het succes van zijn bedrijf, diverse interactieve sessies en een plenaire discussie over de Nederlandse software-industrie. Dagvoorzitter is Bernhard van Oranje, oprichter van Levi 9 Global Sourcing.

Herinneringen van start-ups

Professor Sjaak Brinkkemper (Department of Information and Computing Sciences, Utrecht University) is een van de initiatiefnemers van dit congres. Hij doet al jaren onderzoek naar de succes- en faalfactoren van Nederlandse software-industrie. Onder zijn auspiciën verschijnt op het congres het boek ‘Software Business Start-up Memories. Key Decisions in Success Stories’ (uitgeverij Palgrave Macmillan), waar Roderick van Cann (Stabiplan) en Slinger Jansen (Universiteit Utrecht) ook aan hebben meegewerkt. In dit boek wordt een aantal bekende Nederlandse softwarepartijen doorgelicht, waaronder Unit4, Exact, Afas, Centric, Stabiplan, GX Software en Planon.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Ai maakt populaire programmeertalen nog populairder

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    AI data-analyse business consultancy
    ActueelData & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite en Xebia, data-analyse voor wielersport (en meer)

    Failliet
    ActueelCarrière

    Ex-Rodeo-topman Pieter Vos persoonlijk failliet na bewezen miljoenenfraude

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Tech Tribes laat oog vallen op OpenValue Group

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs