Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Veenman neem videoconferencing op in portfolio

18 augustus 2015 - 14:59ActueelCloud & InfrastructuurVeenman
Annemiek Sprado
Annemiek Sprado

Veenman, specialist in geïntegreerd documentbeheer, heeft zijn dienstenaanbod uitgebreid met een oplossing voor video vergaderen. Hiermee stapt Veenman de videoconferencing markt in met Logitech-dochter Lifesize die oplossingen maakt voor high definition cloud-videoconferencing.

Veenman verhuisde onlangs zijn hoofdkantoor van het Rivium Quadrant in Capelle aan den IJssel naar de Linatebaan 101 in Rotterdam, naast Rotterdam Airport. Daar opende zij deuren van hun nieuwe ‘Smart Office’. Hier wordt papierloos gewerkt en kunnen klanten tijdelijk werken wanneer zij bijvoorbeeld onderweg zijn naar of van het nabijgelegen vliegveld.

Dankzij eerdere gesloten partnerships met Samsung en Vogels kan de specialist nu met Lifesize complete videoconferencing-projecten realiseren, inclusief advies, (cloud)implementatie, de benodigde hardware, training van medewerkers en ondersteunende diensten.

Elk device

Veenman heeft vooral klanten bij mkb(+) organisaties. Volgens Arjen Karssen, business solutions manager bij Veenman, vragen klanten steeds vaker naar oplossingen voor video-vergaderen. ‘Zij zien het nut ervan in, maar willen een betere kwaliteit dan de gratis mogelijkheden van een Skype of Facetime, maar wel tegen overzienbare kosten. Lifesize werkt met professionele hardware en de software is per gebruiker te berekenen. We gebruiken de oplossing ook zelf, bijvoorbeeld voor het salesoverleg tussen onze regionale kantoren. Naast het gemak en effectiviteit, levert dit ons een grote besparing op reistijd, zo’n zestig tot zeventig procent minder, wat neerkomt op een halve dag per persoon.’

De Lifesize Cloud-software wordt aangeboden in de vorm van een abonnement waarbij het niet uitmaakt waar en met welk device, PC’s, tablets, smartphones, een videogesprek beantwoord wordt. Daarbij is het compatibel met PC/Mac, iOS & Android, Microsoft Office 365, Skype for Business en alle andere merken videoconferencing, waaronder Cisco, Polycom, Vidyo en Avaya/Radvision. 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware haalt bakzeil bij Haagse rechter om Rijkswaterstaat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs