Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Computable verzorgt fietsclinic voor experts

Wielrennen Posbank
10 augustus 2022 - 09:43ActueelCloud & InfrastructuurComputable
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Ict-vaktitel Computable verzorgt op vrijdagmiddag 9 september in samenwerking met PosbankCycling.nl een fietsclinic voor zijn eigen experts. Met dertig aanmeldingen zit de clinic op de Gelderse Posbank bij Arnhem bijna vol, Computable stelt de laatste plekken beschikbaar aan personen die werken voor bedrijven die zich bezighouden met de ontwikkeling van iot-ecosysteem- en medtech-producten.

De afgelopen jaren is Computable meermaals gevraagd om eens iets te organiseren voor de eigen experts. Computable-expert Gert-Jo van der Heijden is recent voor zichzelf begonnen als zelfstandig ict-manager. Daarnaast heeft hij zijn passie voor wielrennen omgezet in de oprichting van het bedrijf Posbank Cycling. Van der Heijden kwam met het idee om gezamenlijk een fietsclinic te gaan organiseren. Dit resulteert in de eerste Computable Expert Cycling Clinic, die 9 september gaat plaatsvinden.

Iot- en medtech-experts

De middag staat in het teken van elkaar ontmoeten, maar we doen meer. We gaan zorgen voor goede gesprekken met collega-experts op een van de mooiste locaties van Nederland: de Posbank. Enerzijds natuurlijk op de fiets, maar ook tijdens een borrel. Fietsen doen we op drie niveaus (toeristisch, recreatief en amateur) en voor de niet-fietsers wordt er een wandelroute uitgezet. De organisatie van deze fietsclinic is in handen van PosbankCycling.nl en de borrel wordt gesponsord door IoT Consulting Partners. Deelname aan deze middag is gratis, mits je je eigen fiets en toebehoren meeneemt. Heb je geen (wielren)fiets dan kun je tegen betaling voor een huurfiets mee fietsen.

Inmiddels hebben zich al dertig Computable-experts aangemeld. We zoeken nog enkele iot-ecosysteem- en medtech-experts die ook deze dag willen mee fietsen of wandelen. Het gaat hier om vertegenwoordigers van organisaties die op zoek zijn naar een partner die wereldwijd voor hen de product-compliance kan ontzorgen, denk dan met name aan het opstellen van een testplan, adviesnormering, het inrichten van de technische dossiers, het efficiënt uitbesteden van testen bij geaccrediteerde labs en het doorlopen van de procedures met overheden en notified body’s.

Meedoen? Aanmelden!

Ben jij deze iot-ecosysteem- of medtech-expert én vind je het leuk om op 9 september 2022 Computable-experts in een informele setting te ontmoeten? Meld je dan nu aan voor deze fietsclinic!

Meer over

ComplianceConsultingTesting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Pijl naar rechts icoon

    Carapax IT

    Monitoring luchtkwaliteit in industriële omgevingen met innovatieve data-analyse en AI-oplossingen (Comon Invent en Carapax IT)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable Expert Cycling Clinic 2022
    Carrière

    Computable-experts bedwingen Gelderse Posbank

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs