Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Eigen Haard in zee met Salesforce voor verbetering dienstverlening

[Foto: Dutchmen Photography/Shutterstock]
06 augustus 2024 - 13:11ActueelSoftware & DevelopmentCobraSalesforce
Rik Sanders
Rik Sanders

Eigen Haard kiest voor het omnichannel-platform van Salesforce om de dienstverlening rondom de huurder beter te organiseren. Specialist Cobra uit Zwolle verzorgt de implementatie van de software bij de Amsterdamse woningcorporatie.

De verschillende processen die komen kijken bij het wonen maken de communicatie tussen verhuurder, derde partijen en huurders complex. Om de huurder hierin constant centraal te zetten en de tevredenheid te verhogen, is Salesforce als partner geselecteerd, aldus Eigen Haard.

Met ruim 57.000 vastgoedobjecten in beheer en drieduizend verhuurmutaties per jaar behoort Eigen Haard in Amsterdam tot de drie grootste woningcorporaties van Nederland. Het verhuurmutatieproces is een voorbeeld van een proces dat met behulp van Salesforce wordt ondersteund. Het gaat hierbij niet alleen om de interactie over het verhuizen naar of verlaten van de woning door een huurder, maar ook om de controle, eventueel onderhoud en de bijkomende coördinatie van externe partijen zoals schoonmakers en aannemers.

Al deze informatie rond een verhuizing moet centraal en op ieder moment door de verschillende afdelingen van Eigen Haard inzichtelijk zijn om een huurder zo goed mogelijk te informeren.

Reparaties

Ook ontvangt Eigen Haard ontvangt zo’n 70.000 reparatieverzoeken per jaar. Om dit goed en efficiënt af te handelen voor huurders, is het belangrijk dat iedere afdeling steeds de meest recente status van een reparatietraject kan zien. Om dat mogelijk te maken wil de woningcorporatie de Nonprofit Cloud van Salesforce inzetten. Die oplossing stroomlijnt communicatie- en reparatieprocessen met daarbij ook sectorspecifieke functionaliteiten.

Swemp en Dynamics Empire

Eigen Haard is de vierde Nederlandse woningcorporatie die de Nonprofit Cloud van Salesforce gaat inzetten. Opvallend is dat de woningcorporatie al jarenlang lid is van het Swemp-samenwerkingsverband waarin de inrichting van het corporatiepakket Dynamics Empire (van voorheen Cegeka-DSA en nu Zig Software) centraal staat. Zig heeft hierbij allerlei aanvullende functionaliteiten in huis maar daar kiest Eigen Haard dus niet voor.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duu...

    Een effectief traject begint bij het expliciet maken van businesswaarde. Die businesswaarde bestaat uit meer dan alleen functionele wensen. Het vraagt inzicht in de essentiële data, afhankelijkheden binnen processen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Opensource: ideaal voorbij de wer­ke­lijk­heid van soe­ve­rei­ni­teit en support

    Innovatie & Transformatie

    Ai-gestuurde soft­wa­re­ont­wik­ke­ling verlost bedrijven van handboeien van saas-soft­wa­re­li­cen­ties

    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duurzame software- en businesskwaliteit

    Software & Development

    Mislukte software-im­ple­men­ta­tie ontslaat klant niet van be­ta­lings­plicht voor licenties

    Windows 10
    Software & Development

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    geld
    Software & Development

    Investeerder Main haalt recordbedrag op: 5,25 miljard voor ai-enterprise software

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs