Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Samenwerking Profity en Orgadata in aluminiumbranche

14 september 2007 - 07:333 minuten leestijdActueelSoftware & DevelopmentOrgadataProfity
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Profity betreedt de aluminiumbranche. Het Rijssense softwarebedrijf deed jarenlang ervaring op in de staalbouwwereld. Directeur Henk Jan Nieuwenhuis acht nu de tijd rijp om de vleugels verder uit te slaan.

Profity ontwikkelde voor de staalbranche en bouwtoeleveringsindustrie een perfect werkend softwarepakket met de naam Concreet. Door te kiezen voor de meest praktische werkwijze is Concreet een uitgerijpt pakket geworden waar de gebruikers bijzonder tevreden over zijn. In samenwerking met de Duitse softwareonderneming Orgadata is nu de aluminiumbranche tot nieuw jachtgebied verklaard.

Overzicht en inzicht
De aluminiumsector is voor Profity absoluut geen sprong in het duister, want Profity heeft daar al een aantal ondernemers als klant. Polybouw in Rijssen is er één van. Directeur Jan Tijhof is enthousiast over het softwarepakket Concreet en Profity. "Concreet geeft vat op je organisatie. Veel tijd kostte ons altijd het invoeren van alle gegevens. Profity heeft echter een softwarepakket ontwikkeld waardoor dat allemaal niet meer hoeft. We kunnen ons nu toeleggen op ons echte werk: het vervaardigen van aluminium kozijnen en puien. Concreet geeft je als ondernemer overzicht en inzicht! Alle denkbare cijfers en getallen in het proces dat een aluminiumprofiel doormaakt tot eindproduct zijn steeds beschikbaar. Bovendien zijn die jongens van Profity heel praktisch ingesteld. Ze hebben kennis van de bedrijfstak en denken met je mee. En doet zich een probleem voor; dan kom je niet op een wachtlijst maar zijn ze direct benaderbaar en komen ze direct."

Eenvoud
Herbert Bikker, verantwoordelijk voor de automatisering bij Polybouw, zegt dat volmondig na. "Profity is meer dan een softwarefirma. Profity is voor ons een meedenkkracht. Of het gaat om urenregistratie, werkvoorbereiding of voorraadbeheer, zij komen steevast met de meest praktische oplossing. Ze verkopen geen folderpraatjes, maar doen wat ze beloven. Een goede administratieve basis van een bedrijf is immers voorwaarde voor een geoliede bedrijfsvoering. Ja, over Concreet ben ik heel enthousiast. Neem de werkplaatscomputer. Nog steeds verbaas ik me over de eenvoud én de efficiency die het oplevert. Leuker kun je het volgens mij niet maken."

Logisch
Profity-directeur Henk Jan Nieuwenhuis zegt dat de samenwerking met het Duitse Orgadata AG bijzonder logisch is. "Orgadata is de absolute marktleider op dit gebied. Het bedrijf is erkend specialist op het gebied van software voor het vervaardigen van kozijnen, deuren, vensters en gevels. Orgadata doet zaken met talrijke profielfabrikanten. Volgens Nieuwenhuis klikte het gelijk met Orgadata. "Dat is belangrijk voor een vruchtbare samenwerking. Je moet elkaar aanvoelen en aanvullen. En dat is het geval. Wij maken gebruik van hun ervaring en zij van ons pakket voor de aluminiumbranche."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs