Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Mio Technology zorgt voor Europese première op IFA

06 augustus 2007 - 10:554 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurMio

Mio Technology Europe, de derde grootste verkoper van draagbare navigatietoestellen in Europa, zal in september een nieuwe reeks producten voorstellen op de IFA.

De nieuwe toestellen (de C620, C620t, P360, P560 en C230) zullen samen met de reeds geïntroduceerde C320 en C520t op 's werelds grootste elektronica beurs geshowd worden. De IFA vindt plaats tussen 31 augustus en 5 september in Berlijn, Duitsland. Mio Technology is aanwezig in hal 4.2, stand 113.

De C620 en C620t uit Mio's nieuwe productgamma zijn uitgerust met de meest recente MioMap software: MioMap 2008, waarin de nieuwste Tele Atlas kaarten met elevation models en 3D landmarks zijn opgenomen. Paul Notteboom, President van Mio Technology zegt: "Wij bieden de meest recente features in onze producten. Feedback van klanten heeft duidelijk gemaakt dat navigatiegebruikers meer gedetailleerde geografische informatie willen tijdens het rijden."

C620 en C620t
De C620 en C620t van Mio Technology zullen de eerste producten op de markt zijn met de Tele Atlas elevation models en de nieuwe MioMap software. De modellen en 3D landmarks bieden de gebruiker snellere herkenning van kaartlocaties en een 3D-kaartweergave. De C620 en C620t zijn uitgerust met een 4,3" breedbeeldscherm met "split-screen" weergave. De C620t is een TMC-versie van de C620.

MioMap 2008
De nieuwe MioMap 2008 software beschikt over een nieuwe gebruiksinterface met een nieuw ontworpen hoofdmenu dat zich eenvoudiger en intuïtiever laat bedienen dan voordien. De "split-screen" weergave en de aangeboden route-informatie zullen het ook eenvoudiger maken om naar de andere functies van het toestel te navigeren, zoals de ‘Muziek'-functie om uw opgeslagen Mp3-bestanden te beluisteren en ‘Telefoon' om uw contactpersonen snel op te kunnen bellen. Gebruikers zullen nu ook hun reis goed van te voren kunnen plannen.

P360 en P560
Als respectieve opvolgers van de P550 en P350 GPS-PDA's, beloven de P560 en P360 nog betere PDA-functionaliteit. Windows Mobile 6 zorgt voor beter agenda- en kalenderbeheer en snellere toegang tot de contactpersonen. Het geheugen op de PDA's kan worden uitgebreid tot meer dan 4 GB met SDHC-ondersteuning (Secure Digital High Capacity, waardoor de capaciteit van SD-kaarten uitgebreid kan worden). De P360 en P560 zullen beschikbaar zijn met MioMap v3. De P560 is ook uitgerust met Wi-Fi en Bluetooth.

C230
Voortbouwend op het succes van de C220, biedt de C230 een uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding. De C230 is uitgerust met MioMap v3 software en Tele Atlas kaarten van de 22 landen van West-Europa. Het apparaat blijft uiterst betaalbaar en is het perfecte toestel voor nieuwe gebruikers van satellietnavigatie of voor wie op zoek is naar een tweede toestel voor het gezin.

Alle vijf nieuwe toestellen beschikken over een 400 Mhz processor, 20-kanaals SiRFstarIII GPS-ontvanger en meegeleverde flitscamerawaarschuwingen*. De producten hebben het dunne en compacte design dat het huidige gamma zo populair maakt, overgenomen en zijn voor de gebruikers dus nog altijd even handig om mee te nemen in een handtas of jaszak.

*Opmerking: Beschikbaarheid van flitscamerawaarschuwingen is verschillend per land en afhankelijk van de lokale wetgeving. Gebruikers krijgen één jaar gratis flitscameralocaties bij registratie.

Over Mio Technology Europe (MTE)
Mio Technology ontwikkelt en verkoopt producten die ontworpen zijn om hun gebruikers vrijheid te geven en hen de mogelijkheid te bieden om te genieten van de hedendaagse mobiele revolutie op het gebied van reizen, entertainment, vrije tijd, informatie en professionele diensten. Het bedrijf werd opgericht in mei 2002 en heeft vestigingen in Taiwan, België, China, de VS, Japan en Zuid-Korea. Het productenassortiment van Mio Technology bestaat uit persoonlijke navigatietoestellen (PND's), GPS-PDA-telefoontoestellen, GPS-PDA-toestellen en PTA-navigatietoestellen (Personal Travel Assistant).

Volgens de cijfers van Canalys voor het eerste kwartaal van 2007 is Mio Technology de derde leverancier van draagbare satellietnavigatieapparatuur met geïntegreerde GPS-ontvanger in de EMEA-zone (Europa, Midden-Oosten en Afrika), met een marktaandeel van 9,7% en een groei van 162% van het verkoopvolume in vergelijking met dezelfde periode in 2006. Mio Technology telt wereldwijd 1.500 medewerkers; meer dan 700 daarvan houden zich uitsluitend bezig met onderzoek en ontwikkeling. Het Europese hoofdkantoor van de onderneming is gevestigd in België.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Kamer zet kabinet onder druk om DigiD‑contract alsnog te torpederen

    Cloud & Infrastructuur

    Space datacenters blijven voorlopig sciencefiction

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Twijfels of ‘Lidl-cloud’ wel zo soeverein is

    Cloud & Infrastructuur

    Wanneer is een cloud werkelijk soeverein?

    Zorg

    Landelijke standaarden nodig voor zorgsector

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs