Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

Uitgebreidere on-site omruilservice voor alle medische monitoren van NEC

26 juni 2007 - 09:34ActueelCloud & InfrastructureNEC
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

NEC Display Solutions kondigt vandaag de uitbreiding aan van de 3 jaar on-site service voor alle producten die zijn verkocht na 1 juni 2007. Dit is een nieuw onderdeel van de klantgerichte strategie voor productservice van het bedrijf. Deze service omvat nu alle NEC MD en MDView medische monitoren en het complete portfolio voor LCD-desktops, kleurmanagement en Public Displays.

De introductie van de nieuwe servicevoorwaarden – naast recente productintroducties zoals de NEC MD205MG, een 5 Megapixel grijstintmonitor, en de NEC MDview 262, een 26-inch kleurenmonitor in het wide-format – vormt een nieuwe versterking van het aanbod van NEC Display Solutions. Het portfolio van NEC Display Solutions biedt nu een ongeëvenaarde keuze aan imagingproducten voor klanten in de publieke en private medische sector, met een uitgebreid ondersteuningspakket voor een geruststellend gevoel.

Christof Böhm, Director Service & Quality Coordination bij NEC Display Solutions Europe GmbH, stelt het volgende: "We streven constant naar de beste service voor onze klanten van medische monitoren. Zeker in gevoelige en complexe toepassingsgebieden zoals ziekenhuizen en operatiekamers is een volledige on-site service belangrijk en wordt deze service bijzonder gewaardeerd. Onze servicepartners zijn experts op het gebied van onze gecertificeerde DICOM diagnostische monitoren – een essentiële eis voor de medische sector."

De on-site service voor alle NEC Medical Displays omvat een Advanced Exchange Service. Dit betekent dat NEC Display Solutions een vervangend apparaat naar de klant stuurt en het defecte product ophaalt. Alle kosten voor reparatie, transport en vervanging zijn voor rekening voor NEC Display Solutions. De klant kan desgewenst ook gebruikmaken van de huidige Collect, Repair en Return service. Conform de voorwaarden van deze serviceovereenkomst haalt NEC Display Solutions het defecte apparaat bij de klant op, corrigeert het de fout en wordt het apparaat binnen 10 werkdagen weer bij de klant afgeleverd.

Deze twee services worden door NEC Display Solutions in de volgende EU-landen aangeboden: Duitsland, het Verenigd Koninkrijk, Noord-Ierland, Nederland, Oostenrijk, Zwitserland, België, Luxemburg, Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, Griekenland, Zweden, Noorwegen, Denemarken, Polen, Hongarije, Tsjechische Republiek en Slovenië.

Voor meer informatie belt u met de NEC Display Solutions Hotline: +0049 (0)89 99699 666.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Bij voorkeur Europees

    IT Industry news

    Auctivo veilt 144 vintage Apple-items

    IT Industry news

    40 miljoen beschikbaar voor wedstrijd energiezuinige ai-chips

    Cloud & Infrastructure

    EU-labelsysteem voor energie- en watergebruik in datacenters

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 18 miljoen voor nieuwe zeekabel, Accenture en Anthropic in aanval tegen ai‑risico’s (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Eurofiber gaat Groningse ai-fabriek huisvesten voor Surf

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs