Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

SPSS mrDialer met VoIP

27 november 2008 - 13:34ActueelCloud & InfrastructuurSPSS
Henk Boot
Henk Boot

SPSS, leverancier van software-oplossingen voor predictive analytics, presenteert mrDialer 4.0 met ‘Voice over Internet Protocol' (VoIP). Met VoIP kan mrDialer 4.0 projecten sneller afronden, arbeidskosten verlagen en marktonderzoekers meer controle geven over onderzoeksprojecten.

VoIP maakt gebruik van breedbandverbindingen in plaats van analoge telefoonlijnen. Het nieuwe MrDialer 4.0 van SPSS is hierdoor geschikt voor het ondersteunen van virtuele callcenters. Bij virtuele callcenters bevinden interviewers zich op verschillende locaties als gevolg van geografisch afstand tussen kantoren of doordat interviewers vanuit thuis werken. VoIP biedt marktonderzoekers de mogelijkheid om bijvoorbeeld 24 uur per dag door te werken en middelen eenvoudig in te zetten zonder significante kostenstijgingen.

SPSS mrDialer voorkomt dat interviewers meerdere nummers moeten raadplegen voordat ze daadwerkelijk een respondent aan de lijn krijgen. Daarnaast zorg het voor extra productiviteit, omdat het samenwerkt met mrInterview CATI (Computer-Assisted Telephone Interviewing). Deze software-oplossing beheert de administratieve kant van telefonisch onderzoek, biedt verschillende mogelijkheden tot toezicht houden en helpt bij het beheren van de werkzaamheden.

De software-oplossing maakt bij het telefoneren gebruik van voorspellende algoritmen om telefoonlijnen te herkennen die eerder bezet, onbeantwoord of onbereikbaar waren. Deze algoritmen zorgen ervoor dat marktonderzoekers zich meer kunnen richten op het interviewen van respondenten, zodat onderzoeksprojecten efficiënter verlopen. SPSS mrDialer 4.0 is eenvoudig aan te passen aan nieuwe regels en belmethoden, die te uploaden zijn met een gemakkelijk te gebruiken Graphical User Interface (GUI).

Meer over

TelecomVoIP

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    ‘Soevereine cloudoplossingen bieden veel kansen’

    ActueelCarrière

    Atos presenteert strategisch en transformatieplan voor 2028

    Jacob Spoelstra betwisten
    MagazineCloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Achterhaald

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Overnames Channable en IC-Automatisering; groeikapitaal Bash en GoDutch

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Optics11 haalt miljoenen op voor beveiliging zeekabels

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: WBSO populair bij ict-bedrijven, 6 cloudtrends Gartner, EU-alternatief voor CVE-database VS

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs