Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

TomTom HOME bereikt 1 miljoen gebruikers

16 maart 2007 - 11:36ActueelCloud & InfrastructuurTomTom

TomTom, ’s werelds grootste aanbieder van persoonlijke navigatiesoftware, kondigt vandaag aan dat wereldwijd meer dan één miljoen mensen zich geregistreerd hebben bij TomTom HOME; TomTom’s desktopapplicatie die het TomTom systeem up-to-date houdt en personaliseert. Via de desktop hebben TomTom gebruikers gemakkelijk toegang tot TomTom HOME en kunnen zij kaarten updaten en de laatste applicaties, stemmen van bekende mensen en diensten downloaden.

aume Baratech uit Spanje werd de één miljoenste geregistreerde gebruiker toen hij TomTom HOME downloadde, zijn TomTom ONE aansloot en op TomTom HOME inlogde. Als blijk van waardering ontvangt Jaume een TomTom GO 910 met een jaar lang gratis gebruik van alle TomTom PLUS diensten. Daarnaast zal TomTom uit naam van Jaume een donatie doen aan het Spaanse Rode Kruis. "Het succes van TomTom HOME onderstreept het potentieel dat de markt voor kaarten, content en diensten na aankoop van een systeem heeft," zegt Harold Goddijn, chief executive officer bij TomTom. "TomTom gebruikers over de hele wereld hebben sinds de introductie vorig jaar, massaal laten zien hoe enthousiast zij zijn over TomTom HOME – het is de eerste en meest complete applicatie op de markt om het TomTom systeem op een gemakkelijk en slimme manier altijd up-to-date te houden." TomTom HOME werd in maart 2006 geïntroduceerd en onderstreept TomTom’s aandacht voor technologie, innovatie en gebruiksgemak. TomTom HOME is de eerste software in de industrie dat navigatiesystemen up-to-date houdt, toegang biedt tot groeiende content en diensten en consumenten deHet duidelijke menu en ontwerp zorgen ervoor dat alle activiteiten met een paar muisklikken uitgevoerd kunnen worden en maken TomTom HOME zeer gemakkelijk in het gebruik. TomTom HOME biedt de beste collectie kaarten, content en diensten verkrijgbaar op de markt. TomTom HOME is toegankelijk en compatibel met alle nieuwe producten. TomTom HOME kan ook worden gedownload van http://www.tomtom.com/home

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Eén reactie op “TomTom HOME bereikt 1 miljoen gebruikers”

    1. Cornelis Habicht schreef:
      14 juni 2008 om 12:33

      Ik zou ook graag gebruiker van Tom Tom HOME worden maar kabel past niet op de doos met vaste schijf. Kan U mij raad geven wat ik moet doen om verbinding met Tom Tom HOME te maken? Bij voorbaat mijn dank.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia lanceert Windows-pc’s voor ai-agenten

    Innovatie & Transformatie

    TU Delft leert drones navigeren met bijenstrategie Bee-Nav

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs