Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Toshiba komt met nieuwe notebooks

15 mei 2007 - 15:123 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurToshiba
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Na de introductie van de nieuwste generatie Intel Centrino processortechnologie, kondigt Toshiba Information Systems Benelux een aantal notebooks aan die op deze nieuwe generatie is gebaseerd.

Het zijn de Satellite A200, Satellite P200, Satellite (Pro) U300, Qosmio G40, Tecra A9, Tecra S5 en de Tecra M9. De A200 en de G40 worden half juni geïntroduceerd. De andere modellen worden medio juli verwacht.

"Deze aankondiging markeert de start van een nieuw Toshiba platform met een lange levenscyclus, met de door zakelijke gebruikers gewenste stabiliteit. Naast prestatiewinst zorgt de nieuwe generatie Intel Centrino in combinatie met Toshiba's Easyguard ook voor meer bescherming en betrouwbaarheid, zowel voor zakelijke gebruikers als consumenten", zegt Danny Vervaeke, product manager van Toshiba Information Systems Benelux.

De Toshiba Satellite reeks bestaat uit diverse kwalitatieve, complete notebooks, voorzien van de nieuwste technologieën en tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Dankzij de complete uitrusting zijn deze notebooks uitermate geschikt voor consumenten en het thuiskantoor. De Qosmio-reeks is gericht op het topsegment van de markt en combineert TV, audio, DVD en PC-technologie in één oogstrelend ontwerp. Dankzij het ultra-heldere beeldscherm, surround sound en de nieuwe video engine komen DVD's, videospellen en TV-programma's tot leven.

De Toshiba Tecra reeks voor zakelijke gebruikers brengt de voordelen van naadloze, draadloze communicatie en exceptionele mobiele prestaties bij elkaar. Deze notebooks vormen een stabiel platform en kennen daarom een lange levenscyclus. Dankzij de diverse Toshiba EasyGuard-toepassingen is ook veiligheid gegarandeerd. Dit alles maakt de Tecra hét perfecte notebook voor de mobiele professional.

Een belangrijke wijziging is dat voor deze platformen de front side bus (FSB) naar 800 MHz gaat. Deze toename van zo'n 20% heeft een positieve impact op de prestaties van deze computers. Een ander aspect van de nieuwe Centrino-generatie – en dus ook van de aangekondigde Toshiba notebooks – is dat er optioneel gebruikgemaakt kan worden van Intel Turbo Memory. Dit is in feite een snel geheugen tussen het systeem en de harde schijf. Hierdoor hoeft de relatief trage mechanische harde schijf minder worden aangesproken, wat de levensduur verlengt en de kans op storingen vermindert. Samen met de Toshiba Easyguard-voorzieningen verkleint Intel Turbo Memory de kans op storingen. Dit geldt voor een aantal van de bovenvermelde notebooks. Bovendien kan Intel Turbo Memory het starten van de computer versnellen, het starten van veel gebruikte applicaties versnellen en de levensduur van de batterij verlengen.

Voor bedrijven betekent Intels Advanced Management Technology AMT – een vereiste voor het Intel Centrino Pro logo – dat zij hun notebooks beter kunnen beheren. IT-beheerders kunnen draadloze notebooks op afstand opsporen, repareren en beveiligen. Dit maakt systeemdiagnose op afstand, netwerkbescherming en -beveiliging mogelijk,en geeft bedrijven een beter overzicht van hun notebookpark, waardoor de ondersteuningskosten worden gereduceerd. AMT wordt ondersteund op een aantal Tecra S5- en M9-modellen.

Verder ondersteunt de nieuwe generatie Intel Centrino de voorlopige n-standaard voor draadloze netwerken. Dit zorgt voor tot vijf keer snellere draadloze verbindingen met een tot twee keer groter bereik.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Techwereld vrij positief over Europese pakket voor digitale soevereiniteit

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs