Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
30.000 30K 30000

Computable Awards 2020 passeert 30.000 stemmen!

18 september 2020 - 08:233 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyComputableJaarbeurs
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

De Computable Awards 2020 hebben in hun achttiende dag de dertigduizend stemmen gepasseerd. Daarmee ligt het stemtraject ongeveer twintig procent voor op de tussenstand van vorig jaar na evenveel dagen. Daarbij moet worden aangetekend dat het stemproces vanwege corona dit jaar maar twee maanden duurt, waar dit in 2019 nog vier maanden was. Stemmen kan tot en met zondag 1 november,. De winnaar maken wij op 24 november bekend tijdens een spectaculaire show in het Scala Theater in Jaarbeurs in Utrecht.

Tussen de twintig verschillende categorieën zitten grote verschillen. In sommige categorieën zijn een aantal genomineerden duidelijk aan het campagne voeren. Zo zijn in de categorie Tech-startup met een aantal van 2332 de meeste stemmen uitgebracht, in de categorie Mkb-project zijn met 1091 de minste stemmen uitgebracht.

De tech-startups liggen qua stemmen een straatlengte voor op de rest. In de categorie Security & Digital Forensics van de op-een-na-meeste stemmen uitgebracht met een aantal van 1811. De categorieën Hardware & Infrastructuur, Iaas & Paas en Software/Saas volgen met respectievelijk 1786, 1680 en 1660 stemmen.

De minste stemmen zijn dus uitgebracht in de categorie Mkb-project. Andere categorieën die nog wel meer stemmen kunnen gebruiken zijn. Grootzakelijk project, Services en Overheidsproject met respectievelijk 1291, 1293 en 1354 stemmen.

Scala Theater

Door alle coronaperikelen moest Computable het traject van de Computable Awards 2020 om tot genomineerden te komen al rigoureus wijzigen. Doordat de maatregelen voorlopig nog wel van kracht blijven, wijkt Computable voor de fysieke uitreiking uit naar een andere locatie. Het Beatrix Theater in Utrecht wordt ingeruild voor het nieuwe corona-proof concept Scala van Jaarbeurs. Hierdoor kan Computable met maximaal 650 aanwezigen op 24 november 2020 toch zijn Awards gaan uitreiken.

Het Scala Theater is een tijdelijk concept van Jaarbeurs waarin evenementen kunnen worden georganiseerd waarin wordt voldaan aan alle coronavoorwaarden. In het concept krijgt iedereen een eigen, persoonlijke ruimte. Dat zijn tweezitters op gepaste afstand van elkaar voor het podium in de zaal, duo seats op een verhoging iets verder weg van het podium en in 129 loges tot drie hoog, waar per loge maximaal vier personen op corona-veilige afstand kunnen zitten. Alle zitplaatsen kunnen worden voorzien van een hapje en een drankje.

(Tekst gaat verder na de video)

Scala Theater Jaarbeurs

Stemmen

Er is via de stemmodule in alle twintig categorieën één keer te stemmen. Overigens bepaalt publieksstemming in negentien van de twintig categorieën voor de helft wie er uiteindelijk gaat winnen. De overige vijftig procent wordt bepaald door juryoordeel. In de hoofdjury van de Computable Awards 2020 zitten Artie Debidien, Stijn Grove, Bart van der Mark, Ruud Mulder en Fred Streefland. Alleen in de categorie Partnerproject bepaalt het publiek volledig wie er wint, de genomineerden in deze categorie zijn bepaald door de redactie van Computable. Stemmen voor de Computable Awards 2020 kan dus nog tot en met zondag 1 november 2020.

Bekijk wie er genomineerd zijn voor de Computable Awards 2020

Stem voor de Computable Awards 2020

Partner worden van de Computable Awards 2020?

Wilt u partner worden van de Computable Awards 2020, het belangrijkste, jaarlijkse festijn in de Nederlandse ict-markt? Verbind dan uw naam aan dit evenement en kom naar de waanzinnige uitreiking op 24 november 2020!

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    Strategische alternatieven voor VMware

    Ontdek 3 strategieën voor een succesvolle overstap

    Meer lezen

    Scala Theater Jaarbeurs Utrecht
    ActueelGovernance & Privacy

    Computable Awards 2020 wijkt uit naar Scala Theater

    5000 vijfduizend
    ActueelCarrière

    Computable Awards 2020: 1 dag, 5000 stemmen!

    Startschot
    ActueelGovernance & Privacy

    Computable start stemproces Awards 2020

    Hoofdjury Computable Awards 2020
    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    ‘Aanleiding crisis is verdrietig, maar bijvangst is goed nieuws’

    Winnaars Computable Awards 2019
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Computable presenteert aangepast proces Awards 2020

    Laatste kans last chance
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Laatste week stemmen Computable Awards 2020

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs