Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
UNET neemt Visser communicatie over

UNET neemt Visser communicatie over

7 april 2017Cloud & Infrastructuur

Visser Communicatie is overgenomen door UNET, dochterbedrijf van Eurofiber Group. Op 31 maart jl. werd de overeenkomst tussen de organisaties gesloten. Met de overname van Visser Communicatie verstevigt UNET zijn positie in Noord en Midden Nederland, met name in de top van het MKB en de grootzakelijke markt op het gebied van IPVPN.

Visser Communicatie zal opgaan in de organisatie van UNET. Visser Communicatie is een innovatief bedrijf dat al tien jaar succesvol aan de weg timmert op het gebied van telecommunicatie, netwerkinfrastructuren, cloud- en datacenterdiensten. Vanuit Amsterdam en Groningen biedt zij totaaloplossingen gericht op spraak-, data- en beeldcommunicatie over glasvezel. Het bedrijf heeft onder meer NOC*NSF, FC Groningen en Pathé als klant.
UNET biedt innovatieve breedbandoplossingen en communicatiediensten voor het midden- en kleinbedrijf in Nederland. Doel daarbij is organisaties te laten profiteren van netwerkdiensten op een manier die het beste bij de bedrijfsdoelen past. Het bedrijf houdt kantoor in Almere en levert zowel standaard telecom packages als meer complexere multi site netwerken met glasvezel als basisdienst. Klanten zijn onder meer Warmteservice, Wellant College en Mojo Concerts.

Vincent Visser, oprichter en directeur van Visser Communicatie: ‘We hebben de afgelopen jaren bewezen hard te kunnen groeien. Om ook in de toekomst in hetzelfde tempo te kunnen doorgroeien, is persoonlijk, professioneel en vlot acteren blijvend van groot belang. Het is daarom nu een goed moment om krachten te bundelen met UNET. We hebben dezelfde innovatiedrang, en onze diensten passen goed bij elkaar. Samen bieden we klanten innovatieve oplossingen op het vlak van connectivity, managed services en security.’

Theo de Vries, algemeen directeur van UNET: ‘Door samen op te trekken kunnen we harder groeien in de zakelijke telecommarkt. Daarnaast is deze stap ingegeven door de klik die we voor elkaar voelden. We willen ons onderscheiden van telecomreuzen door onze persoonlijke benadering, ondernemerschap en de wil om vooruitstrevende dienstverlening te bieden en dat steeds zo betrouwbaar, maar ook zo eenvoudig mogelijk te doen. Visser Communicatie is voor ons een belangrijke. aanvulling op draadloos gebied: managed Wifi en 4G als opvang bij uitval. ’

Alex Goldblum, CEO Eurofiber Group, ziet de overname van Visser Communicatie als een logische stap voor UNET om zich verder te versterken. ‘Eurofiber Group zal zich blijven focussen op verdere groei als aanbieder van innovatieve digitale infrastructuren.’

Fotobijschrift: “Vincent Visser (links) en Theo de Vries (rechts) ondertekenden 31 maart 2017 het contract (foto vrij van rechten)

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Chipconflict tussen Nederland en China legt VW-fabrieken lam

    Cloud & Infrastructuur

    Checklist overstappen naar Europese cloudomgeving

    cloud zonder geheugen
    Cloud & Infrastructuur

    In de cloud zonder geheugen

    Cloud & Infrastructuur

    Nederland en China zoeken uitweg in escalerende Nexperia-crisis

    Cloud & Infrastructuur

    Cloudadoptie neemt verkeerde afslag – en dit is waarom

    Cloud & Infrastructuur

    Ziggo Zakelijk biedt 2,2 Gbit/s voor ondernemend Nederland

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs