Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
©

Fit met tech? Deze gadget wil je!

6 februari 20253 minuten leestijdCloud & InfrastructuurDB Online Marketing BV

Wanneer je een liefhebber bent van tech en innovatie, dan heb je soms een extra argument nodig wanneer je weer een uitgave wilt doen voor een nieuw product op de markt. Maar gelukkig is dit tegenwoordig ook geen enkel probleem, want investeren in een goede smartphone is indirect een investering in je gezondheid! Hoe dit zit? Lees snel verder!

Stok achter de deur

Wanneer jij je smartphone slim inzet, dan is het een perfecte stok achter de deur om aan je dagelijkse dosis beweging te komen. Hoe dat komt? Doordat het al heel veel automatisch bijhoudt over jouw prestaties, én je dat ook nog eenvoudig kunt versterken. Met je smartphone kun je namelijk bijhouden hoeveel stappen je zet en ook nog eens hoe snel je dit doet. En hoe beter je telefoon, hoe nauwkeuriger dit is. Dat zien we ook weer terug bij de nieuwste varianten die op de markt komen, iedere keer is er in toenemende mate aandacht voor gezondheid en welzijn. Een perfecte reden om bijvoorbeeld de Samsung S25 Plus te kopen bij Odido. 

Goed scherm

De S25 staat bekend om zijn goede batterij en grote scherm. Beide zijn fantastische tools om je conditie naar een hoger plan te trekken. Die stappen ga je eenvoudig halen wanneer je het combineert met het luisteren naar een podcast, en dat scherm kun je gebruiken om thuis een volledige workout te doen. Hoe je dat doet? Dat kan op verschillende manieren. Sinds covid zijn er trainers die vanuit hun studio jou thuis een personal training sessie kunnen geven. Maar er zijn ook virtuele klassen die je kunt volgen. Zit je liever niet vast aan een specifiek moment? Dan zijn er genoeg apps die je helpen bij je workout. Van een HIIT-workout waar je hartslag even flink van omhoog gaat tot een rustige pilates les. Allemaal zaken wat je gezondheid enorm gaan helpen, en allemaal vanaf diezelfde telefoon. 

Wearables

Naast de telefoon kun je natuurlijk ook nog gaan voor een smartwatch. Er zijn specifieke horloges alleen voor sporten, maar je kunt ook voor een gewone smartwatch gaan. Deze geeft je inzicht in je hartslag en andere metingen. Let er wel op dat je dit voor jezelf ook leuk houdt en het niet doorslaat. Houd het dus wel in de gaten maar maak er geen obsessie van. Toch kan het je behoorlijk helpen om te kijken of je progressie maakt, zo zie je hoe snel je hartslag stijgt bij inspanning en ook hoe snel je herstel weer is.

Kortom, het is niet waar dat tech alleen maar slechte zaken met zich meebrengt. Het heeft ook vele positieve kanten. Het kan je zelfs helpen om fitter en gezonder te worden. Via je telefoon kun je al eenvoudig een workout doen en ook een workout om juist meer in balans te komen is snel te fiksen via het wereldwijde web. Dat dagelijkse ommetje wordt opeens een stuk leuker wanneer je dit combineert met een podcast en wanneer je ziet hoeveel stappen je daadwerkelijk zet zul je merken dat dat je motivatie boost. Succes, en beloon jezelf met een nieuwe gadget!

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Re­ge­rings­par­tij­en tegen snel Kamerdebat over DigiD

    Data & AI

    Kort KickstartAI verlengt samenwerking met oprichters, Dave Maasland verkoopt bedrijf aan Eset (en meer)

    Overheid

    BZK houdt cruciale info achter over standpunt Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    India haalt ASML binnen voor opbouw halfgeleidersector 

    Data & AI

    GTIA: Ai geeft spanning tussen it-kanaal en tech-leveranciers

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Datacenter NorthC heeft tijdelijke stroom­voor­zie­ning, SiSo verkocht aan EyeTi (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs