Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Red Hat komt met eerste Jboss-producten

18 september 2006 - 15:223 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyRed Hat
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Red Hat, wereldwijd leverancier van open source-oplossingen voor het bedrijfsleven, kondigt vandaag twee belangrijke mijlpalen aan met betrekking tot haar overname van JBoss. Met ingang van vandaag hebben Red Hat-kanaalpartners wereldwijd toegang tot abonnementen op de zakelijke middleware van JBoss via de belangrijkste distributeurs. Daarnaast is er de mogelijkheid tot subscriptie op de nieuwe Red Hat Application Stack, een geïntegreerde oplossing van open source-technologie, online verkrijgbaar via het Red Hat Network.

"Negentig dagen geleden investeerde Red Hat met de overname van JBoss in de toekomst van zakelijke open source-oplossingen", aldus Tim Yeaton, Senior vice president enterprise solutions bij Red Hat. "Vandaag hebben we een van onze eerste gezamenlijke mijlpalen bereikt nu klanten, ontwikkelaars en partners op tastbare wijze het voordeel kunnen ondervinden van het nieuwe kanaalaanbod van JBoss en de geïntegeerde en geteste Red Hat Application Stack."

Als open source-alternatief voor geïntegreerde, proprietary applicatieplatforms is de Red Hat Application Stack uitermate geschikt voor op standaarden gebaseerde LAMP- of Java-toepassingen. De Red Hat Application Stack omvat volledige ondersteuning voor Red Hat Enterprise Linux, JBoss Application Server, JBoss Hibernate en de belangrijkste open source-databases, inclusief MySQL en PostgreSQL. De stack is verkrijgbaar op basis van een duidelijk en eenvoudig subscriptiemodel dat de software, ondersteuning, updates en upgrades omvat, allemaal online beschikbaar via het Red Hat Network. Toekomstige Red Hat-stacks zullen ten doel hebben om open source-technologieën te combineren tot oplossingen die specifiek geoptimaliseerd zijn voor verticale markten zoals de telecommunicatiesector en gezondheidszorg.

Red Hat komt tegemoet aan de groeiende behoefte aan open source binnen de kanalen wereldwijd door alle middleware-oplossingen van JBoss, met inbegrip van de Red Hat Application Stack, beschikbaar te stellen via de belangrijkste distributeurs. De Red Hat Application Stack is uitermate geschikt voor reseller-partners die een eenvoudige en makkelijk te bestellen geïntegreerde oplossing willen aanbieden op basis van een voordelig abonnementsmodel zonder extra toegangslicenties voor klanten of additionele kosten op het gebied van ondersteuning en onderhoud. Red Hat-resellers en JBoss-partners zullen via de combinatie van Red Hat Enterprise Linux en JBoss-middleware hun klanten een krachtig fundament bieden om de voordelen van open source te realiseren, alsook een voordelige instapoplossing op het gebied van service-georiënteerde architecturen (SOA).

"Als bekroonde aanbieder van technische oplossingen voor het bedrijfsleven doet het ons genoegen om de nieuwe Red Hat Application Stack- en JBoss-abonnementen aan te bieden", aldus Stephen Soper, directeur enterprise software bij FusionStorm. "Ons belangrijkste doel is om onze klanten te helpen geld te besparen en de groei van hun bedrijf te ondersteunen. Deze kosteneffectieve oplossingen van Red Hat zullen onze klanten zeker in staat stellen om de kracht van open source en service-georiënteerde architecteuren te actualiseren."

"Het is geweldig om te zien dat de nieuwe Red Hat Application Stack- en JBoss-abonnementen nu beschikbaar zijn voor onze klanten ", aldus John Zamierowski, commercieel directeur bij Melillo Consulting. "Onze klanten zetten hun ICT-diensten in voor een compleet nieuw marktsegment. Ze staan te popelen om voordeel te kunnen halen uit service-georiënteerde architecturen en gebruik te maken van hun bestaande ICT-investeringen om nieuwe omzetstromen te genereren. Dit nieuwe abonnementsaanbod zal ons in staat stellen om een eenvoudig, voordelig en geïntegreerd platform aan te bieden dat zowel fysiek als economisch schaalbaar is. Met de economische voordelen van een abonnementsmodel worden tal van nieuwe projecten nu haalbaar. Al met al betekent dit dat we meer zaken kunnen doen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    LawBeam: 100 uur transcriptanalyse teruggebracht naar 10 minuten (Andri AI B.V. en LawBeam)
    Pijl naar rechts icoon

    The AI Factory

    The AI Factory
    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    Andri AI B.V.
    Pijl naar rechts icoon

    6Gorillas

    Herindicaties voorspellen en automatiseren (6Gorillas en Zonnehuisgroep Amstelland)
    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    GitHub gooit Copilot-interacties in de ai-trai­nings­ma­chi­ne

    Security & Awareness

    ‘Eén kwetsbaarheid kan vandaag miljoenen apparaten raken’

    Data & AI

    Gemeenten denken te weinig na over inzet van ai 

    Data & AI

    Datasoevereiniteit in tijden van geopolitieke frictie: wie bestuurt wie?

    Governance & Privacy

    Duitsers standaardiseren op ODF

    Security & Awareness

    Kamer dringt aan op één meldloket NIS2 en Wwke

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs