Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Protect Data neemt Reflex Software over

03 november 2006 - 23:07ActueelCloud & InfrastructuurProtect Data

Protect Data heeft de particuliere onderneming Reflex Software en haar dochterbedrijven overgenomen. Een belangrijke dochteronderneming van Reflex Software is Reflex Magnetics.

Dit bedrijf is opgericht in 1985 en gevestigd in Londen. Door de overname breidt Protect Data het Pointsec-aanbod voor databeveiliging uit met software voor de beveiliging van poorten en apparaten. Reflex Software en zijn dochterondernemingen hebben 35 medewerkers in dienst en realiseerden een netto-omzet van 3,1 miljoen pond in het boekjaar dat eindigde op 31 maart 2006.
“De vraag van Pointsec-klanten naar oplossingen voor de beveiliging van poorten en apparaten neemt toe. Reflex Mag­netics is al geruime tijd toonaangevend op dit gebied”, zegt Peter Larsson, CEO van Protect Data. “Bovendien biedt Reflex Magnetics net als Protect Data oplossingen die het complete beveiligingsbeleid van klanten ondersteunen. Daarnaast brengt ook deze aanbieder continu updates uit om nieuwe bedreigingen het hoofd te bieden.”
Protect Data heeft alle uitstaande aandelen van Reflex Software verworven als onderdeel van een transactie die is voltooid op 1 november 2006. Reflex Software heeft zelf geen activiteiten, maar is de overkoepelende onderneming die de aandelen beheert van Reflex Magnetics en Reflex Software Europe SARL. De overnameprijs voor Reflex Software bedraagt £ 12,5 miljoen pond in contanten. Als Reflex Magnetics vóór 31 maart 2007 bepaalde doelstellingen bereikt, volgt een extra betaling van 2,5 miljoen pond.
Met Disknet Pro van Reflex Magnetics kunnen bedrijven en overheidsinstellingen het gebruik van alle communicatiepoorten op clients bewaken, inclusief de toegang tot met het netwerk verbonden randapparatuur. Medewerkers kunnen hierdoor geen gegevens opslaan op USB-opslagapparaten. Hiermee voorkomen organisaties diefstal en ongeautoriseerde verspreiding van bedrijfskritische informatie. Door bewaking van de poorten weten bedrijven bovendien zeker dat medewerkers de IT-infrastructuur niet gebruiken voor de illegale verspreiding van content die onder het auteursrecht valt. Verder kunnen ze geen kwaadaardige software installeren. Door de overname van Reflex Magnetics verbreedt Pointsec ook zijn aanbod van encryptiesoftware via DataVault, een product met CAPS-certificering. Dit voldoet aan alle vereisten voor overheidsinstellingen in Groot-Brittannië en andere Commonwealth-landen.
De omzetverwachtingen voor Protect Data voor het volledige jaar 2006 blijven ongewijzigd. Volgens deze verwachtingen stijgen omzet en winst over 2006 aanzienlijk in vergelijking met het jaar 2005.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    HackShield Future Cyber Heroes

    85.000 kinderen praten over veilig gamen met HackShield
    Pijl naar rechts icoon

    Wiz

    Wiz versterkt cyber resilience met contextgedreven cloudsecurity
    Pijl naar rechts icoon

    Getac

    Realtime inzicht als fundament voor digitale transformatie
    Pijl naar rechts icoon

    JBT Marel

    TechDoc Finder: AI-zoekagent voor service engineers
    Pijl naar rechts icoon

    Milieu Service Nederland

    WIN-platform: realtime afvaldata voor inzameling en facturatie
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon
    Stuur je case voor de Computable Awards en word getoond op de website!
    Ik wil een case insturenIcoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Cloud & Infrastructuur

    Eerenberg (Financiën) houdt vast aan belastingdeal met Fast Enterprises

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Mastercard verleidt fin­tech­star­tups, Vertiv en Nvidia tillen ai-fabriek omhoog (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Ook (eveneens Amerikaanse) Equinix kan dienst­ver­le­ning DigiD verstoren

    Software & Development

    Omstreden omzetbelastingsysteem op termijn naar de cloud

    Cloud & Infrastructuur

    EU Cloud Sovereignty Framework: beleidsstuk dat geen slaappil is

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs