Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Fusie Oracle-gebruikersgroepen is officieel

Oracle
24 maart 2010 - 11:30ActueelData & AIOracle

Drie Oracle-gebruikersverenigingen zijn officieel samengevoegd tot de Oracle Benelux User Group (OBUG). Volgens voorzitter Janny Ekelson is het voor bedrijven nu duidelijker bij welke vereniging ze zich kunnen aansluiten. De Oracle Gebruikersclub Holland, de grootste Nederlandse Oracle-gebruikersgroep, maakt geen deel uit van de OBUG.

De Belgium Luxemburg Oracle User Group (BLOUG), Benelux Regional User Group (BRUG) en Oracle Applications Users Group Nederland (OAUG) zijn sinds oktober 2009 samengevoegd. De nieuwe gebruikersgroep is dinsdag 22 maart 2010 echter pas officieel gepresenteerd tijdens een bijeenkomst in Arnhem.

‘Het grootste voordeel voor de leden is dat zij nu een groter aanbod hebben van activiteiten en informatie’, zegt de voorzitter. De vereniging heeft ongeveer twintig verschillende special interest groups (SIG’s) die zich richten op verschillende onderwerpen, bijvoorbeeld de SIG HCM eBusiness Suite en PeopleSoft. Dat aanbod wordt verder uitgebreid, vooral op het gebied van de Oracle-technologie, vertelt Ekelson. ‘We willen ons ook gaan focussen op middleware, business intelligence en de database.’

OGH

Oracle Gebruikersclub Holland, de grootste Nederlandse Oracle-gebruikersgroep, maakt overigens geen deel uit van de OBUG. Zij lieten in april 2009 al weten dat ze niet akkoord gingen met een samenvoeging van de verenigingen. In april 2009 spraken de partijen de intentie uit om te fuseren tot een vereniging. De OGH zei eerder in Computable dat zij vinden dat de OBUG te weinig rekening houdt met de leden.

Ekelson vindt het jammer dat de vereniging niet meedoet, maar zegt dat er voor de Oracle-gebruikers al veel is verbeterd omdat er nu nog maar twee verenigingen zijn in plaats van vier. ‘OGH richt zich meer op de technologie, zoals development of databases. Mensen die daar mee bezig zijn, weten wel waar ze zich het beste kunnen aanmelden. Misschien dat we in de toekomst weer samen om tafel gaan zitten. We hebben nu afgesproken voorlopig ieder onze eigen weg te gaan.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Trek AI uit de experimenteerfase

    Een gids over AI als strategisch instrument en op welke manier je écht waarde toevoegt aan je organisatie.

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Financiële dienstverlening

    DNB waarschuwt financiële instellingen voor techbeleggingen

    Carrière

    Engineer in ai-tijdperk is dirigent én architect

    Data & AI

    Spoelstra Spreekt: Volksopstand

    Data & AI

    DutchStartup.ai wil ‘Dutch ai’ internationaal op de kaart zetten

    Data & AI

    Kort: Hallucineren, BAM in Droneview (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Ai-toepassingen krijgen vaart in 2026 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs