Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

GFI MAX komt met cloud management-dienst

18 maart 2014 - 15:07ActueelCloud & InfrastructuurGFI Software
externe partij
externe partij

GFI MAX introduceert App Control, een nieuwe cloud management-dienst binnen GFI MAX Remotemanagement. In eerste instantie biedt App Control msp’s (managed service providers) de mogelijkheid om gebruikersaccounts, mailboxen en licenties van Microsoft Office 365 en Google Apps te beheren. De nieuwe functie helpt msp's om de focus te verleggen van device management naar het beheren van de algehele gebruikerservaring.

App Control van GFI MAX stelt msp’s in staat om beter in te spelen op de veranderende behoefte van klanten, zodat ze klanten optimaal kunnen bedienen. Klanten nemen in toenemende mate cloud-diensten af. GFI MAX geeft msp’s de tools in handen die ze nodig hebben om de fysieke, virtuele en cloud-gebaseerde it-omgevingen van deze klanten effectief te beheren.

Met App Control kunnen msp’s vanaf één interface beheertaken op gebruikers- en groepsniveau in zowel Office 365 als Google Apps uitvoeren. Hierdoor is het niet langer nodig om in te loggen bij meerdere dashboards of om ingewikkelde scripts of api’s te gebruiken voor het beheren van de verschillende ot-infrastructuren van klanten. Msp’s die gebruikmaken van het platform kunnen bovendien eenvoudiger Office 365- of Google Apps-licenties verkopen en huidige licenties beheren. Ondersteuning voor andere cloud-gebaseerde diensten, zoals synchroniseren en delen en productiviteitsdiensten worden gaandeweg toegevoegd.

De verbeterde administratie- en monitoringfuncties helpen klanten om het aantal ongebruikte licenties voor cloud-diensten te beperken. Door snelle aan- en afmeldfuncties van gebruikers kunnen msp’s gebruikersaccounts eenvoudig creëren, updaten en verwijderen. Hierdoor kunnen nieuwe medewerkers van klanten snel gebruik maken van cloud-diensten, ook bij veel wisselingen in het personeelsbestand.
Verder is er verhoogde efficiëntie bij het toevoegen van nieuwe diensten doordat er slechts één scherm gebruikt hoeft te worden om groepen, distributielijsten, organisaties en teams eenvoudig te beheren. Tot slot zijn er vernieuwde rapportagefuncties waarmee msp’s trends kunnen voorspellen en klanten kunnen helpen om de huidige en toekomstige kosten van cloud-diensten inzichtelijk te krijgen.

Meer over

AppsNetwerkbeheerSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Searoutes

    CO₂-transparantie voor digitale freight forwarding bij Shypple (Shypple en Searoutes)
    Pijl naar rechts icoon

    INNO-WAY Rabotics

    Verkoopstijgingen behaald van 100% op geselecteerde producten en meer klanten geholpen bij Gamma (GAMMA en INNO-WAY)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Techwereld vrij positief over Europese pakket voor digitale soevereiniteit

    Data & AI

    Van ventilator naar vloeistof

    Cloud & Infrastructuur

    Deel datacenter NorthC in Almere weer aangesloten op netspanning

    Cloud & Infrastructuur

    Vier oorzaken van iot-storingen en hoe je de risico’s kunt beperken

    Data & AI

    AWS en Snowflake verdiepen partnerschap met 6 miljard dollar

    EDIC EU digitaal
    Overheid

    Zo wil de EU los komen van Amerikaanse tech

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs