Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Dignitas Group breidt uit

19 september 2017Cloud & Infrastructuur

De Dignitas Group heeft het palet aan dienstverlening uitgebreid. Naast het succesvolle IT Workspace Consultants heeft de Dignitas Group zich versterkt met twee nieuwe bedrijfsonderdelen: IT Business en IT Security Consultants. Bij de Dignitas Group zijn momenteel 45 medewerkers werkzaam en de ambitie is met deze stap om de komende jaren naar 100 medewerkers te groeien.

De IT consultancy onderneming uit De Bilt is per september 2017 twee nieuwe bedrijfsonderdelen gestart. Vanuit het bestaande klantportfolio ontstond de vraag of Dignitas ook dienstverlening biedt op het gebied van IT Security en IT Business Consulting. Met het binnenhalen van de juiste expertise om leiding te geven aan de nieuwe bedrijfsonderdelen kunnen de klanten van de Dignitas Group rekenen op optimale ondersteuning vanuit de verschillende kennisgebieden. De meerwaarde voor de klanten is de extra dienstverlening vanuit de Dignitas Group, die nu een one-stop-shop voor Security, Cloud, Business Intelligence en Workspace expertise is geworden.

Dignitas IT Security Consultants richt zich op compliancy op het gebied van informatiebeveiliging. Met een nulmeting als startpunt brengt D-ISC in kaart in hoeverre een organisatie voldoet aan wet- & regelgeving en/of contractuele afspraken. Hierbij valt te denken aan de GDPR/AVG, de vervanger van de Wbp, maar ook aan certificeringen als ISO-27001, NEN-7510 en normenkaders als ISAE-3401 en ISAE-3402. Daarnaast biedt D-ISC diverse ‘As a Service-diensten’ op het gebied van IT-security, zoals Security Officer, Data Protection Officer, Compliance Officer en Functionaris Gegevensbescherming. Deze diensten zijn er op gericht om de klanten van de Dignitas Group te ontzorgen.

Dignitas IT Business Consultants richt zich op detachering van Cloud consultants en Business Intelligence consultants. De Cloud engineers van D-IBC hebben kennis van de nieuwste technieken, toolsets en verschillende Cloud modellen zoals IaaS, SaaS en PaaS. Directeur Jeroen Klompenhouwer vertelt enthousiast: “onze Cloud engineers zijn in staat om elke Cloud omgeving optimaal te beheren. Onze cloud consultants lossen complexe technische problematiek op en adviseren onze klanten over infrastructurele vraagstukken”. De Business Intelligence consultants van D-IBC adviseren over het zo efficiënt mogelijk omzetten van beschikbare data naar bruikbare informatie met behulp van de nieuwste technieken en de laatste ontwikkelingen op dit vakgebied.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Artific B.V.

    Artific
    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    Infosistema
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter-bedrijf Goodman eist MW-aansluiting van TenneT

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp bundelt Europese it-activiteiten in divisie Sharp DX

    Cloud & Infrastructuur

    NorthC Datacenters: regionale slagkracht met Europese reikwijdte

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Record bij AMS-IX, digitale zorg loopt vast (en meer) 

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Europese Commissie besteedt soevereine cloud aan

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs