Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

GNX versterkt het team met Joe DuFresne als Chief Financial Officer

11 april 2023Cloud & Infrastructuur

GNX breidt haar management team uit met Joe DuFresne in de rol van CFO. DuFresne brengt meer dan 20 jaar ervaring in de telecommunicatiesector mee, zowel bij operationele bedrijven als in investment banking.

Joe DuFresne bekleedde eerder leidinggevende posities bij Internap Corporation (INAP) en Broad Valley Micro Fiber Networks. Ook was hij meer dan 10 jaar actief als investment banker in de telecommunicatiesector. Als bankier realiseerde hij meer dan $25 miljard aan schuldfinancieringen, aandelentransacties en fusies & overnames in de Verenigde Staten, Europa en Japan. DuFresne bekleedde senior posities bij UBS, Oppenheimer & Co. en Deutsche Bank Securities. 

DuFresne: “Ik ben enthousiast om toe te treden tot het executive team van GNX in deze belangrijke fase van het bedrijf. De oprichters Rutger Bevaart en Rick Mur, en de rest van het team hebben met GNX een bedrijf gebouwd dat datacommunicatiediensten levert aan internationale bedrijven over de gehele wereld, met het LARA-platform als kern. Ik ben onder de indruk van zowel de snelle groei als de kwaliteit van de dienstverlening voor de internationale klanten – en dat binnen 5 jaar na de lancering”.

Hij voegt eraan toe: “De investering van Lexar Partners in januari onderstreept de waarde van het bedrijf. Er ligt een geweldige kans in de markt om klanten met de juiste diensten en een hoge mate van servicekwaliteit te ondersteunen en ik kijk ernaar uit om GNX te begeleiden in haar verdere groei, een fantastisch team op te bouwen hier in New York en om de wereldwijde financiële organisatie te leiden.”

Rutger Bevaart, CEO en mede-oprichter van GNX: “Met zijn uitgebreide ervaring in operationele bedrijven en investment banking is Joe’s kennis en expertise een geweldige aanwinst voor ons team. Hij zal enorm bijdragen aan de kwaliteit en verdere uitbreiding van GNX. Zijn indrukwekkende track record in de telecommunicatiesector, met name in infrastructuurbedrijven, zal van grote meerwaarde zijn voor GNX en haar klanten. Joe is daarnaast een fantastische toevoeging aan het managementteam”.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Meer spreiding datacenters door knelpunten

    ActueelCarrière

    Kort nieuws: Netcompany verhuist naar de Hofstad, meer omzet Besi, Fugaku snelste super (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo, ASR in zee met Outsystems (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Onkraakbaar: België en Luxemburg delen eerste grensoverschrijdende quantumverbinding

    VDI virtual desktop infrastructure cloud computing
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kwart organisaties zoekt alternatief voor virtualisatieoplossing

    quantum
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Grote overname quantumcomputing: IonQ koopt Oxford Ionics

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs