Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Crane evenement IP Office Next Generation afgerond

08 maart 2007 - 13:06ActueelCloud & InfrastructuurCrane

Ons IP Office Next Generation evenement van 1 maart 2007 was succesvol, aldus Arno Beker, sales manager van Crane Telecommunications. “De opkomst was groot, we hadden goede sprekers en veel nieuwe informatie.”

Avaya lanceerde onlangs de nieuwe IP500. De IP500 is een vooruitstrevend product. Het is compact en flexibel en ondersteunt telefonie, voice messaging en een complete klanten service bundel tegen een aantrekkelijke prijs speciaal voor midden- en kleinbedrijf. Door de nieuwe licentie structuur kan men gemakkelijk uitbreiden tot een compleet systeem met alle mogelijkheden die men tot de beschikking heeft in de software versie 4.0.

Crane Telecommunications organiseerde op donderdagmiddag 1 maart jongstleden een IP Office Next Generation evenement rondom de nieuwe releases. ‘In samenwerking met onze partner Avaya zijn we erin geslaagd een informatieve middag te organiseren,' zegt Arno Beker. Het evenement vond plaats tussen 14:00 uur en 19:00 uur in Hotel Conferentie Centrum Zonheuvel in Doorn. ‘Middels verschillende presentaties over de nieuwe features van IP500, IP Office 4.0 en SIP, gevolgd door een uitgebreide demonstratie hebben we onze business partners op een succesvolle manier op de hoogte kunnen brengen van de nieuwe releases', aldus Arno Beker.

Workshops
Naast het evenement op 1 maart heeft Crane Telecommunications een zestal workshops georganiseerd voor business partners. Enkele workshops hebben inmiddels plaats gevonden, de overige worden de komende maand gehouden in het Crane kantoor in Barendrecht.

De IP500 is beschikbaar in twee varianten: de "Standard Edition" voor de markt tot 30 systeem poorten en de "Professional Edition" wat een licentie upgrade is van de Standard Edition en kan worden ingezet boven de 30 poorten.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    Cloud & Infrastructuur

    ACM focust op digitale autonomie, datadeling en online-veiligheid

    Cloud & Infrastructuur

    Worldstream lanceert soevereine S3-objectopslag voor Nederlandse markt

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Workplace Technology Center en CCare ICT in huwelijksbootje, app tegen pornoverslaving lekt data (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft introduceert M365 E7, markeert omslag naar ai‑tijdperk

    Cloud & Infrastructuur

    Nexperia ontkent Chinese beschuldigingen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs