Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

HP breidt aanbod voor kleine ondernemingen uit

08 juni 2009 - 10:58ActueelWerkplek & Beheer
Redactie Computable
Redactie Computable

Deze maand introduceert HP drie nieuwe Officejet printers voor ondernemers. Met de Officejet 6000 en Officejet 7000 Wide Format kunnen ZZP’ers, kleine ondernemers en gebruikers in thuiskantoren op professionele kwaliteit printen voor een lage prijs. Daarnaast introduceert HP een speciale editie van de Officejet Pro 8500 Wireless All-in-One: de Staples Eco Easy.

Met de HP Officejet 6000 kunnen thuiswerkers en kleine bedrijven documenten heel efficiënt op professionele kwaliteit printen. De prijzen van de prints zijn vergelijkbaar met die van laserprinters en vanaf de tweede pagina levert de printer zeven pagina’s per minuut in zwart-wit en zes in kleur.

HP Officejet 7000 Wide Format is ontwikkeld om A3+ documenten snel te printen. Hij haalt volgens HP 32 pagina’s per minuut in kleur. De doelgroep voor deze machine wordt gevormd door ondernemers die hun eigen marketingmaterialen zoals flyers, brochures en postcards maken.

De nieuwe aanvulling op de HP Officejet Pro All-in-One serie is een speciale eco-editie die exclusief bij Staples en Office Centre verkocht wordt. Deze multifunctional maakt milieubewust printen, scannen en faxen eenvoudig dankzij functies als automatisch dubbelzijdig printen en recyclebare inktcartridges.

Alle drie de printers dragen het ENERGY STAR label. Dit houdt in dat het papierverbruik minimaal is en tot 50 procent energie bespaard kan worden om de impact op het milieu zo klein mogelijk te houden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    ActueelOverheid

    Kort: Nieuw screeningsysteem IND, IFS in zee met TomTom, Navara naar BBTG en de grote oversteek voor TMA

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs