Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

LogMeIn Rescue biedt remote support voor de iPad

09 juli 2010 - 11:39ActueelCloud & InfrastructuurLogMeIn

LogMeIn heeft een nieuwe versie uitgebracht van zijn remote support-oplossing LogMeIn Rescue. De laatste versie biedt ook ondersteuning voor Apple’s iPad. LogMeIn breidt hiermee zijn ondersteuning voor mobiele werkers uit en speelt in op het toenemend aantal iPad’s op de werkvloer. De iPad-ondersteuningsmogelijkheden zijn direct beschikbaar als onderdeel van LogMeIn Rescue’s mobiele toepassing en bevat tevens ondersteuning voor PC, Mac, iPhone-, BlackBerry-, Symbian- en Windows Mobile-toestellen.

Nieuwe mogelijkheden van Rescue zijn onder andere de ondersteuning van iPad-gebruikers via chat en het vereenvoudigen van alledaagse zaken rondom e-mail en agendaconfiguratie. Een demonstratievideo met de nieuwe iPad-ondersteuningsmogelijkheden is te vinden op het YouTube-kanaal van LogMeIn.

Eerder gaf Apple al via een persbericht aan dat zij ruim drie miljoen iPad’s in 80 dagen hadden verkocht. Hiermee lijkt een golf te zijn ontstaan van nieuwe consumentenapparatuur die op de werkvloer wordt gebruikt. Tablet computers brengen nieuwe uitdagingen met zich mee voor het beheer van privéapparatuur binnen de bedrijfsomgeving, dat zich tot nu toe heeft toegespitst op smartphones. Volgens een recent onderzoek van Forrester Research[1] worden privé-smartphones al door meer dan de helft van de Amerikaanse en Europese bedrijven ondersteund.

"De iPad brengt een heleboel voordelen mee voor de mobiele professional, maar introduceert ook een aantal uitdagingen voor IT’ers", zegt Lee Jacobs, president en CEO van Manage IT Networks, een LogMeIn Rescue-klant en een voorbeeld van een bedrijf dat al vroeg aan de slag ging met het gedogen van iPad’s voor het mobiele personeel. Het geoutsourcede IT-bedrijf heeft zijn techneuten voorzien van iPad’s om de klanten beter te kunnen ondersteunen als ze onderweg zijn. Het bedrijf wil een voorbeeld zijn voor andere bedrijven en hen helpen bij de integratie van tablets binnen hun IT-omgeving.

"Net zoals met de iPhone, zal de iPad steeds meer op de werkvloer gaan verschijnen, of het nu geïntroduceerd wordt door de IT-afdeling, of door personeel zelf wordt aangeschaft", vervolgt Jacobs. "Wat het beleid ook is, het is noodzakelijk dat er goede ondersteuning komt voor mobiele apparaten die in eerste instantie voor privédoeleinden zijn aangeschaft."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: TCS komt met variabele soevereine cloud, onderzoek PwC naar de data-economie (en meer)  

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    Overheid

    Amerikaanse overname Solvinity ketst af; DigiD gered

    Cloud & Infrastructuur

    Wingtech opent frontale juridische aanval op Nexperia

    Cloud & Infrastructuur

    Huawei beweert zonder ASML top van chipindustrie te bereiken

    Security & Awareness

    5 adviezen voor be­drijfs­con­ti­nu­ï­teit bij brand

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs