Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

AXEZ is eerste HP Converged Infrastructure Partner

14 april 2011 - 07:46ActueelCloud & Infrastructuur
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Het Rijswijkse AXEZ bezit alle hoogst haalbare HP-titels en is door Hewlett-Packard benoemd tot Converged Infrastructure Partner, de allereerste in Nederland. René van Dop, directeur AXEZ: “Er volgen er uiteraard meer, maar we blijven de eerste en daar zijn we trots op. Het is een erkenning van de samenwerking, een bewijs dat we als geen ander weten te teamen met HP.” De specialisten van AXEZ zijn uitgebreid getraind en hebben inmiddels ruime ervaring met het in goede banen leiden van schaalbare oplossingen.

AXEZ levert hiermee een IT omgeving die snel aangepast kan worden om te blijven voldoen aan veranderende behoeften. HP Converged Infrastructure helpt het wegnemen van de versnippering van de IT. Die versnippering is de belangrijkste reden dat het overgrote deel van IT-investeringen wordt besteed aan het in de lucht houden van verouderde processen in plaats van innovatie die de bedrijfsvoering verder helpt.

Voor klanten die dit niet zelf willen bouwen biedt AXEZ samen met HP Enterprise Services een scala aan IT outsourcing diensten om de HP Converged Infrastructure te leveren. Organisaties kunnen alles of een gedeelte van hun infrastructuur uitbesteden, afhankelijk van wat ze nodig hebben. Voor klanten die een HP Converged Infrastructure inzetten, biedt AXEZ ook flexible financieringsoplossingen via HP Financial Services, die gericht is op leasing- en life cycle vermogensbeheerdiensten. HP Financial Services maakt het gemakkelijker voor klanten om technologie te gebruiken die voldoet aan snel veranderende eisen.

HP (Jeffrey Raskeyn, HP ESSN, Enterprise Channel & Midmarket Sales Manager): "Het HP Converged Infrastructure portfolio is een compleet en uitgebreid portfolio van servers, storage, networking, software en diensten oplossingen en ontwikkelt zich continue. AXEZ groeit daarin mee met de bijpassende dienstverlening. AXEZ heeft de afgelopen jaren bewezen over diepgaande kennis en ervaring te beschikken m.b.t. HP datacenter oplossingen. Met genoegen verlenen wij dan ook aan Axez de hoogst haalbare HP partner status, Converged Infrastructure partner."

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs