Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

HP lanceert TouchSmart pc in Nederland

01 oktober 2008 - 14:143 minuten leestijdActueelWerkplek & Beheer
Redactie Computable
Redactie Computable

HP brengt de nieuwe generatie all-in-one PC in Nederland op de markt. De HP TouchSmart IQ515 PC verandert de manier waarop computers worden gebruikt compleet; de HP software op de PC maakt namelijk besturing via een aanraakscherm mogelijk.

De HP TouchSmart PC geeft door aanraking van het hoge resolutie beeldscherm direct toegang tot informatie, entertainment en sociale netwerken. Zonder gebruik van toetsenbord of muis kan de consument muziek afspelen en speellijsten maken, foto’s in- of uitzoomen, snel de weersvoorspellingen lezen of televisie kijken.

De HP TouchSmart PC is zo ontworpen dat hij in iedere leefomgeving en bij elke levensstijl past. Het eenvoudige maar chique design en de intuïtieve user interface zorgen overal voor een stijlvolle en elegante verschijning. 

"Onze engineers hebben een leuke, pakkende en eenvoudige ‘touch experience’ voor thuis gecreëerd, die door geen enkele andere leverancier wordt aangeboden," vertelt Els Ossewaarde, Country Category Manager Personal Systems Group, HP Nederland. "Personal computing is op deze manier volledig afgestemd op de behoefte van consumenten, ook wat trends en design betreft. Bij de HP TouchSmart PC kunnen we gerust spreken van het opnieuw uitvinden van de ‘personal computer experience’."

Digitaal entertainment
De HP TouchSmart IQ515 PC software maakt het bekijken en bewerken van foto’s, video’s en muziek eenvoudiger dan ooit. Consumenten kunnen hun muziekcollectie doorzoeken op titel, maar ook op beeld. Foto’s kunnen verkleind, aangepast en gedeeld of direct naar HP Snapfish geupload worden, zonder gebruik te maken van toetsenbord of muis.

Consumenten kunnen ook televisie kijken en programma’s opnemen(1), met de ingebouwde BluRay/DVDRW-brander eigen video’s branden(2), zelfgemaakte video’s direct uploaden naar YouTube(3)  en via de geïntegreerde premium stereo speakers genieten van hoge geluidskwaliteit. Via de ingebouwde webcam en microfoon kunnen gebruikers contact met vrienden en familie leggen.(3)

De stijlvolle ‘next-generation’ PC
De HP TouchSmart IQ515 wordt met slechts één snoertje geïnstalleerd en van stroom voorzien. De TouchSmart combineert een 22 inch diagonaal high-definition(4) breedbeeld display met een krachtige, energie-efficiënte Intel® CoreTM 2 Duo T8100 processor(5) in een enkel, geïntegreerd design. De chique, pianozwarte finish met elegante espresso kleurige highlights op het zijpaneel zorgt ervoor dat de Touchsmart in elke ruimte de aandacht trekt. 

Het draadloze toetsenbord en het geïntegreerde WLAN(6) zorgen voor draadloze toegang tot Internet en het in hoogte verstelbare scherm zorgt voor optimaal kijkcomfort. Met HP Ambient Light kunnen consumenten hun stemming via de PC weergeven.

De HP TouchSmart IQ515 PC is ENERGY STAR® gekwalificeerd, heeft een 30% lagere uitstoot dan reguliere desktop PC’s en bevat 55% minder metaal. De PC wordt geleverd in een nieuw soort verpakking, waarbij zo min mogelijk gebruik is gemaakt van plastic (37% minder). Andere features: 4 gigabytes geheugen(7), een 500 GB vaste schijf, GeForce 9600M GS 512 MB geheugen, wifi, b/g/n en bluetooth en een media card lezer.  

HP’s kennis en ervaring met aanraakschermen
De HP TouchSmart PC is het resultaat van 25 jaar HP touch technologie design en ontwikkeling. In 1983 al introduceerde HP de HP 150 PC, een touchscreen computer die zijn tijd ver vooruit was.
Tegenwoordig gebruikt HP haar aanraaktechnologie voor een groot aantal producten, waaronder de HP Compaq 2710p, HP Pavilion tx2100 Tablet Notebook PC en bepaalde HP Photosmart printers.
De eerste generatie HP TouchSmart PC is meer dan 17 maanden terug gelanceerd als de eerste, op aanraaktechnologie gebaseerde, all-in-one consumenten PC op de markt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Fundaments

    Soevereine gemeentelijke cloud op basis van Haven & Kubernetes (Fundaments)
    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    LawBeam: 100 uur transcriptanalyse teruggebracht naar 10 minuten (Andri AI B.V. en LawBeam)
    Pijl naar rechts icoon

    The AI Factory

    The AI Factory
    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    Andri AI B.V.
    Pijl naar rechts icoon

    6Gorillas

    Herindicaties voorspellen en automatiseren (6Gorillas en Zonnehuisgroep Amstelland)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    HP zet in op ai-ecosysteem als ruggengraat van de werkplek

    EDIC EU digitaal
    Werkplek & Beheer

    Euro-Office gelanceerd als alternatief voor Microsoft Office

    De overstap deel 1
    Innovatie & Transformatie

    Hoe kom ik van mijn MacBook af?

    Carrière

    Reorganisatie ASML resulteert in vertrouwenscrisis

    Data & AI

    Ai verandert ECM in een kennisbron

    Data & AI

    Kort: Conclusion wint bij Havenbedrijf Rotterdam, kansen voor digital twins bij auditors (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs