Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Apple vernieuwt iMac

28 april 2008 - 14:403 minuten leestijdActueelWerkplek & Beheer

Apple introduceert zijn vernieuwde all-in-one iMac-productlijn. De nieuwe modellen zijn voorzien van de nieuwste Intel Core 2 Duo-processor en krachtige grafische voorzieningen.

iMac is verkrijgbaar vanaf Euro 999 en is uitgerust met een snellere processor met een L2- cache van 6 MB en een snellere "frontside"-bus van 1066 MHz. Bovendien zijn de meeste modellen standaard voorzien van 2 GB geheugen. Voor de 24-inch iMac zijn nu een 3,06-GHz Intel-processor en de geavanceerde NVIDIA GeForce 8800 GS-videokaart als maatwerkoptie verkrijgbaar.

De nieuwe iMac combineert de prestaties van een dual-coreprocessor met het gemak van een alles-in-één-ontwerp. Alle modellen zijn uitgerust met een snellere Intel Core 2 Duo-processor, een "frontside"-bus van 1066 MHz, tot 4 GB 800-MHz DDR2 SDRAM-geheugen en een flat-panelbreedbeeldscherm met ondersteuning voor miljoenen kleuren. Voor de 24-inch iMac is nu voor het eerst optioneel een NVIDIA GeForce 8800 GS-videokaart met 512 MB videogeheugen verkrijgbaar. Deze levert tot twee keer betere prestaties dan een
standaardvideokaart en is daarmee uitermate geschikt voor veeleisende grafische programma’s. Daarnaast biedt iMac de allernieuwste supersnelle verbindingen om digitale foto’s, muziek en video snel en eenvoudig te versturen: een ingebouwde AirPort Extreme 802.11n Wi-Fi-netwerkvoorziening die tot vijf keer zo snel is als 802.11g, Bluetooth 2.1+EDR, Gigabit Ethernet, een ingebouwde iSight-videocamera, in totaal vijf USB 2.0-poorten (inclusief twee op het Apple Keyboard), één FireWire 400- en één FireWire 800-poort.

Apple computer kopen
Elke Mac van Apple wordt geleverd met iLife ’08, de belangrijkste update van het pakket programma’s van Apple voor de digitale levensstijl, met een nieuwe versie van iPhoto en een volledig vernieuwde versie van iMovie, allebei naadloos geïntegreerd met de nieuwe .Mac-webgalerie voor het publiceren van foto’s en video via het internet. Elke Mac wordt tevens geleverd met Leopard, de zesde versie van het besturingssysteem, met voorzieningen zoals Time Machine, waarmee gebruikers moeiteloos een back-up maken van alle bestanden op een Mac, een nieuw ontworpen Finder, waarmee snel en eenvoudig bestanden op meerdere Macs kunnen worden bekeken en gedeeld, Snelle weergave, een nieuwe manier om de inhoud van bestanden te bekijken zonder een programma te openen, Spaces, een intuïtieve nieuwe voorziening waarmee de gebruiker groepen programma’s kan aanmaken en snel tussen deze groepen kan schakelen, een geheel vernieuwd bureaublad met Stacks, een nieuwe manier om bestanden snel te openen vanuit het Dock, plus ingrijpend gewijzigde versies van Mail en iChat. .Mac-abonnees kunnen de nieuwe Terug naar mijn Mac-functie gebruiken om onderweg vanaf hun Mac bestanden op hun computer thuis via het internet te bekijken en te openen.

Prijzen en verkrijgbaarheid
De nieuwe iMac-modellen zijn per direct verkrijgbaar via de Apple Online Store (www.apple.com/nlstore) en bij erkende Apple resellers.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    ManageEngine

    Uniform IT-beheer voor complexe hybride klantomgevingen Centric (ManageEngine en Centric)
    Pijl naar rechts icoon

    Aces Direct

    Grootschalige vervanging van werkplekken gemeente Halderberge (Aces Direct en gemeente Halderberge)
    Pijl naar rechts icoon

    AIRBUS Protect

    Beveiliging van Europese instellingen (Airbus Protect)
    Pijl naar rechts icoon

    Alistar

    Benegas kiest voor toekomstbestendige bedrijfsvoering met Business Central en FuelVision365 (Alistar en Benegas)
    Pijl naar rechts icoon

    Amis Conclusion

    Dataplatform ProRail zorgt voor veilig en betrouwbaar spoorverkeer (Amis Conclusion en ProRail)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Wikipedia doet ai in de ban

    Werkplek & Beheer

    Easy Office Online stroomlijnt werkprocessen bij FGN

    Werkplek & Beheer

    Webhosters houden klanttevredenheid op hoog niveau

    Werkplek & Beheer

    HP zet in op ai-ecosysteem als ruggengraat van de werkplek

    EDIC EU digitaal
    Werkplek & Beheer

    Euro-Office gelanceerd als alternatief voor Microsoft Office

    De overstap deel 1
    Innovatie & Transformatie

    Hoe kom ik van mijn MacBook af?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs