Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Sander Nijenhuis wint ondernemersprijs

13 juni 2008 - 07:26ActueelSoftware & Development
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Het Universiteitsfonds van de Universiteit Twente (UT) reikt vandaag de Van den Kroonenbergprijs uit aan Sander Nijenhuis (36), oprichter en directeur van Fortes Solutions.

Het fonds kent de prijs jaarlijks toe aan een ondernemer die een sterke binding heeft met de Universiteit Twente en zich onderscheidt door innovatieve producten of een vernieuwende bedrijfsvoering. Nijenhuis kreeg de prijs uit handen van Europees Commissaris voor Regionaal Beleid, Danuta Hübner, tijdens de derde UT-Innovatielezing.
De jury noemt Sander Nijenhuis ‘een zeer inspirerende ondernemer, die door zijn persoonlijke benadering, zijn enthousiasme, zijn creativiteit, zijn absolute wil om te ondernemen en zeker ook door de resultaten die hij boekt, een voorbeeld is voor jonge ondernemers.’
Sander Nijenhuis studeerde in 1996 als werktuigbouwkundig ingenieur af aan de UT. In 1998 begon hij als zelfstandig ondernemer, met behulp van de Tijdelijke Ondernemersplaatsregeling (TOP) van de UT. In 2001 brak zijn bedrijf door toen het Ministerie van Defensie koos voor de software van Fortes Solutions. Het bedrijf telt inmiddels 18 medewerkers en stond in 2007 als snelle groeier op de 11e plaats van de nationale Deloitte Technology Fast 50.
Sander Nijenhuis: "Ik ben zeer vereerd met deze award en heel trots op het hele team van medewerkers dat aan de basis staat van dit succes. Ons bedrijf dat software voor projectmanagement ontwikkelt en wereldwijd verkoopt, heeft een sterke band met de Universiteit Twente. Niet alleen heeft meer dan de helft van onze medewerkers een UT-achtergrond, ook maken wij geregeld gebruik van werkstudenten en hebben wij vaak afstudeerders. Daarnaast geef ik op de UT colleges ‘Projectmanagement’ en maak ik deel uit van de TOP-commissie, die startende innovatieve ondernemers ondersteunt met een renteloze lening en advies."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Listicle 7 vragen quantum computing
    Innovatie & Transformatie

    7 urgente vragen over quantum computing beantwoord

    Software & Development

    Software-industrie voelt druk ai-tools; angst voor ‘SaaSpocalypse’

    Software & Development

    Kort: Zweeds Vitec koopt Autonet, Plate ruimt AWS in voor Info Support (en meer)

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Software & Development

    Kort: Jaarcijfers SAP, ServiceNow en IBM, samenwerking DNA Services en Qargo (en meer)

    Software & Development

    Wat Python en Tadej Pogacar met elkaar gemeen hebben

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs